Niezależnie wybraliśmy te oferty i produkty, ponieważ nam się podobają i uważamy, że mogą Ci się spodobać w tych cenach. MI! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Święto Dziękczynienia to ta pora roku, kiedy wszyscy wyobrażamy sobie urocze wnuki, podnoszące na duchu wspomnienia i uczty dorównujące tablicom na Pintereście. Ale bądźmy realistami – często rzeczywistość jest zupełnie odwrotna dzięki naszym dziwacznym krewnym (tak, wujku teoretyk spiskowy, mówimy o tobie). Chociaż spędzanie czasu z rodziną jest główną atrakcją wakacji, nie zawsze jest to spacer po parku. Jasne, uwielbiasz, gdy Twoja rodzina przejmuje Twój ledwie umeblowany pokój gościnny, ale chociaż nie możemy wybrać naszych kochanych krewnych, możemy przynajmniej wybrać nasz słodki zdrowy rozsądek.

Utrzymanie spokoju w okresie świątecznym może wymagać poważnych technik relaksacyjnych, dlatego jesteśmy tutaj, aby zaproponować Ci kilka prostych rozwiązań zapewniających spokój i ciszę podczas dnia indyka. Przeszukaliśmy Internet w poszukiwaniu gadżetów, które sprawią, że Twoje wakacje będą proste i pomogą Ci przetrwać te pełne dobrych intencji, choć czasami chaotyczne wakacje. Zapoznaj się z najlepszymi produktami, które pomogą Ci bezstresowo spędzić Święto Dziękczynienia. Zaufaj nam, będziesz chciał je mieć w statystykach swojego koszyka.

Źródło

Previous articleGwiazda „Stricte” Rose Ayling-Ellis dzieli się nieoczekiwanym zdjęciem w kostiumie kąpielowym po ponownym spotkaniu Giovanniego Pernice’a
Next articleZwiększ swoje oszczędności dzięki Boost Mobile podczas wczesnej wyprzedaży w Czarny Piątek – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here