Kevin Turen, producent Euforia I Idol, umarł. Miał 44 lata.

Turen zmarł nagle w weekend. Na chwilę obecną nie jest znana przyczyna jego śmierci.

Jego ojciec Edward Turen powiedział w oświadczeniu: „Kevin był tak niesamowicie wyjątkowy, że bez niego ten świat będzie mniejszy”.

Turen jako pierwszy wyprodukował Larry’ego Clarka Wassup Rockers a później zaczął współpracować z Samem Levinsonem i być producentem Malcolma i MariiTreya Shultza FaleMikołaja Jareckiego ArbitrażNate’a Parkera Narodziny naroduKornel Mondruczo’s Kawałki KobietyRamina Bahraniego 99 domów i Ti Westa X trylogia.

Turen pracował w telewizji między innymi Levinsona Euforia I Idol a także Olivier Assayas’a Irma Wep.

Jay Penske, dyrektor generalny PMC, spółki-matki Deadline i bliski przyjaciel, powiedział: „Pomimo wielu osiągnięć w Hollywood, największą pasją Kevina była jego rodzina i przyjaciele. Był taki dumny ze swoich dzieci. On i jego żona Evelina byli przekonani, że ich dzieci dorastają w atmosferze wielkich wartości, i zadbali o to, aby miały wpływ na szerszy świat. Nasze zbiorowe serce bije dla nich i wszyscy odczuwamy głębokie poczucie straty. Będzie nam bardzo brakować Kevina, a to miasto straciło dziś jedną ze swoich najjaśniejszych wschodzących gwiazd.

Turen był znany ze swojej fotograficznej pamięci i był w stanie przywołać każdą klatkę filmu, którą kiedykolwiek oglądał. Sam był artystą i rozumiał historię, potrafił komunikować się z każdym talentem za i przed kamerą i pozornie potrafił pozyskać i zamknąć finansowanie każdego projektu, w który wierzył. Sztuka zawsze była na pierwszym miejscu.

Turen był mieszkańcem Manhattanu, który studiował kino na Uniwersytecie Columbia.

Źródło

Previous articleDarius Slay ujawnia swoje przemyślenia na temat 2 debiutantów QB
Next articleZwycięzcy i przegrani losowania NRL: Pity Parramatta, super miękkie Sharks i Brisbane trafiły w dziesiątkę w Vegas

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here