Sarah J. Maas. Craig Barritt/Getty Images dla ReedPOP

BookTok może się cieszyć, ponieważ Dwór cierni i róż Trwają prace nad serialem telewizyjnym, Tygodnik „Nas”. potwierdza.

W poniedziałek 12 lutego rozeszły się raporty, że Hulu wycofało serial, ale źródło podaje Nas że ACOTAR adaptacja jest wciąż w fazie rozwoju na streamerze.

Po tym zaczęły krążyć pogłoski o rezygnacji z serialu Linia telewizyjna poinformował, że serial nie jest już kontynuowany. Placówka twierdziła, że ​​Hulu porzuciło serię i nie przeniosło się do innych sieci.

Kilka dni przed rozpoczęciem spekulacji, Craiga Erwichaktóry jest prezesem Disney Television Group, przedstawił niejasne aktualizacje na temat długo oczekiwanego serialu fantasy, opartego na Sarah J. Maasbestsellerowa seria książek.

Jeden dzień i więcej programów telewizyjnych na podstawie popularnych książek

Powiązany: Programy telewizyjne na podstawie bestsellerów

Little Fires Everywhere, Big Little Lies i You to jedne z najlepiej sprzedających się książek, które trafiły na mały ekran w formie telewizyjnych adaptacji. Reese Witherspoon znajduje się w centrum wielu odnoszących największe sukcesy programów telewizyjnych opartych na książkach dzięki swojej pasji do przedstawiania świeżych historii w nowym […]

„Program jest w fazie tworzenia, ale nie mam dzisiaj żadnych wiadomości, którymi mógłbym się podzielić” – powiedział Erwich w sobotę 10 lutego podczas panelu podczas zimowego tournee prasowego Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych.

Sarah J Maas „Dwór cierni i róż” – adaptacja serialu nie jest już w przygotowaniu w Hulu 090

Dwór cierni i róż trafił na półki w 2015 roku, po czym pojawiło się kilka sequeli. Fabuła opowiada historię Feyre Archeron, która wraz z siostrami, Elain i Nestą, zostaje wrzucona do magicznego świata wróżek. Feyra spotyka kilku potężnych przywódców królestwa, w tym Tamlina, Wielkiego Lorda Dworu Wiosny i Rhysanda, Wielkiego Lorda Dworu Nocy.

Hulu ogłosiło w 2021 roku, że adaptuje książkę do programu. Maas ujawniła wcześniej, że będzie współpracować z showrunnerem Rona D. Moore’aktóry również się rozwinął Outlanderaby ożywić świat ACOTAR.

„A więc to już oficjalne (i dziękuję, Josh, za przypadkowe wylanie prawdy!): Ron Moore (twórca Outlandera i jeden z moich twórczych idoli) i ja będziemy współzaadaptować ACOTAR jako program telewizyjny dla Hulu!” Maas napisał w usuniętym już poście na Instagramie. „Obecnie ciężko pracuję, pisząc odcinek pilotażowy z Ronem (!!!!!) i chociaż jest o wiele więcej wieści, którymi mogę się z wami podzielić na temat ożywienia tej serii, to po prostu wspaniale jest w końcu móc o tym porozmawiać! Czekajcie na więcej szczegółów!!”

Rekomendacje BookTok 2023 561 Funkcja

Powiązany: 15 rekomendacji BookTok od 2023 roku — nie uwzględniono Colleen Hoover

goodreads.com (3) Colleen Hoover może być wieczną królową BookToka, ale jej ekscytujące romanse nie są jedynymi książkami, dzięki którym osiągnęliśmy w tym roku nasze cele czytelnicze. Chociaż nie każda powieść na liście została wydana w 2023 r., niektóre z najważniejszych powieści odrodziły się dzięki swojej popularności na platformie mediów społecznościowych. […]

Podczas gdy serial był w fazie rozwoju, Maas napisał więcej seriali. Oprócz ACOTAR autor napisał także Szklany Tron I Miasto Półksiężyca seria. Maas upuścił trzecią część w Miasto Półksiężyca książki, Dom Płomienia i Cienia, w styczniu. Maas drażniła się, że jej następna książka będzie szóstą częścią serii ACOTAR seria książek.

„Jestem tym bardzo, bardzo podekscytowany” – powiedział Maas podczas styczniowego wystąpienia w programie Dzisiaj. „Wiem znacznie więcej o tym, co dzieje się w tym przypadku. A potem kolejna książka z tej serii, mam pomysły i ogólne, niejasne przemyślenia. Ale szczegóły pisania i emocjonalne podróże z bohaterami — zazwyczaj uwielbiam z nimi odbywać te podróże.

Źródło

Previous articleSezon podatkowy 2024: wszystkie terminy składania zeznań podatkowych, które warto znać w tym roku – CNET
Next articleCzy na wolności jest nowy zabójca kotów? Kot porzucony w lesie z obrażeniami szyi i pyska to CZWARTY martwy kot znaleziony w tym samym obszarze w ciągu niecałego roku – jak sugeruje RSPCA, te przypadki można „połączyć”