Nazwij to po prostu powrotem do domu.

Ponad dekadę później Jedno Drzewne Wzgórze zniknęła z anteny, Zofia Busha, Hilarie Burton, Danneela Acklesa, Książę Bevina, Stephena Collettiego, Austina Nicholsa, Matta Barra i więcej gwiazd uwielbianego serialu dla nastolatków spotkało się niedawno w Wilmington w Karolinie Północnej. Po powrocie do miasta, w którym na początku kręcono serial, obsada spotkała się z fanami, rozdawała autografy, a nawet zrobiła kilka głupich selfie podczas epickich obchodów 20. rocznicy wyrzucone przez FWB Charity Events.

“Szczerze mówiąc?” Zofia podpisane zdjęcia ze spotkania na Instagramie, 7 listopada. „Mam obsesję na punkcie nas”.

Jedno zdjęcie przedstawiało Policja chicagowska gwiazda pozuje z Hilarie, Danneelem i Bevinem przed kolażem plakatów, na zdjęciu u boku swojego byłego chłopaka Austina, Daphne Zuniga I Michaela Trucco na innym zdjęciu.

„W ten weekend muszę spędzić czas z kilkoma wspaniałymi ludźmi” – Austin wpamiętał o tym we własnym poście z 7 listopada, który zawierał montaż wideo przedstawiający spędzającą razem czas obsadę. „Starzy przyjaciele. Stare historie. Dużo śmiechu. I poznałem wielu nowych przyjaciół. Dziękuję wszystkim, dzięki którym to się stało!”Źródło

Previous articleŚmierć RL Boyce’a: Jaki był powód śmierci piosenkarza RL Boyce’a?
Next articlePorwany ojciec Luisa Díaza zostaje uwolniony w Kolumbii

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here