Drogi przyjacielu ma zostać najnowszą gwiazdą Doktor Ktoa fani odliczają czas do poznania jego wersji Doktora.

The Edukacja seksualna aktor został obsadzony w 2022 roku przed poprzednią gwiazdą Jodie Whittakerostatni odcinek. Russella T. Daviesaktóry przewodził wznowieniu w 2005 roku Kto i odszedł obok Davida Tennanta w 2010 roku powróci jako showrunner zarówno w programach specjalnych z okazji 60. rocznicy, jak i w sezonie 14.

„Ncuti nas olśnił, w ciągu kilku sekund chwycił Doktora i stał się właścicielem kluczy do TARDIS” – powiedział Davies w oświadczeniu z maja 2022 r., kiedy ogłoszono, że Gatwa obsadę tej roli. „Praca z nim to zaszczyt i wielka radość. Nie mogę się doczekać, aż zacznę”.

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzącym 14. sezonie Doktor Kto:

Kiedy wyemitowany zostanie 14. sezon „Doktora Who”?

Po wyemitowaniu trzech programów specjalnych z okazji 60. rocznicy (więcej o nich przeczytasz tutaj) w BBC i Disney+, odcinki Gatwy mają się rozpocząć w „okresie świątecznym”. Disney+ potwierdził, że Doktor Kto świąteczny program specjalny zatytułowany „The Church on Ruby Road” zostanie wyemitowany 25 grudnia. Ostatnie cztery zimowe programy specjalne zostały wyemitowane w Nowy Rok, co oznacza, że ​​jest to pierwsza premiera w Boże Narodzenie od 2017 roku.

Garetha Cattermole’a/Getty Images

Jak Ncuti Gatwa czuje się jako nowy lekarz?

„Nie ma odpowiednich słów, aby opisać, jak się czuję” – powiedział w komunikacie prasowym. „Mieszanka głęboko zaszczycona, niezwykle podekscytowana i oczywiście trochę przestraszona. Ta rola i występ znaczą tak wiele dla wielu osób na całym świecie, w tym dla mnie, a każdy z moich niezwykle utalentowanych poprzedników podołał tej wyjątkowej odpowiedzialności i przywilejowi z najwyższą starannością. Dołożę wszelkich starań, aby zrobić to samo.”

Kim jest nowy towarzysz 15. Doktora?

BBC i Disney+, amerykańska platforma streamingowa nowego sezonu, ogłosiły to w listopadzie 2022 r Millie Gibson wcieli się w pomocniczkę Gatwy, Ruby Sunday.

„Chociaż nadal całkowicie nie wierzę, jestem zaszczycony, że zostałem obsadzony w roli towarzysza Doktora” – powiedział Gibson w oświadczeniu z listopada 2022 roku. „To dar roli i spełnienie marzeń, więc zrobię wszystko, aby spróbować dorównać innym towarzyszom, którzy podróżowali przede mną. Czy jest na to lepszy sposób niż bycie u boku wspaniałego Ncutiego Gatwy. Nie mogę się doczekać, aż zacznę.”

Gatwa jest równie napompowana. „Jestem zbyt podekscytowany, aby żeglować po wszechświecie i walczyć z potworami” – the lalka Barbie gwiazda napisała wówczas oświadczenie na Instagramie. „Uwierz mi, mamy dla ciebie TAK wiele.”

Nowy wygląd!  „Doktor Who” ujawnia kostiumy Ncuti Gatwy i Millie Gibson
Dzięki uprzejmości Doctor Who/Twitter

Jak Ncuti Gatwa wygląda w roli Doktora?

W grudniu 2022 roku Disney+ i BBC ujawniły pierwsze zdjęcie Gatwy i Gibsona w typowych strojach postaci. Nowa gwiazda miała na sobie jasnopomarańczową koszulę oraz ciemnopomarańczową marynarkę i spodnie w kratę. Całość uzupełnił srebrnymi pierścionkami i zdobieniami paznokci Gallifreyan. Tymczasem Gibson miał na sobie dżinsową kurtkę, a pod nią niebieskie spodenki i rajstopy.

Jonathan Groff, Millie Gibson i Ncuti Gatwa w „Doktorze Who”.
BBC/Disney+

Kogo gra Jonathan Groff?

The Wiosenne przebudzenie aktor został oficjalnie ogłoszony w „kluczowej roli” w maju 2023 r. Pierwsze zdjęcia jego jeszcze nieujawnionej postaci przedstawiają go z Doktorem i Millie w strojach z epoki regencji.

Groff powiedział w oświadczeniu: „Jestem bardzo podekscytowany możliwością wkroczenia w niezwykły umysł Russella T. Daviesa i zobaczenia, jak niesamowity Ncuti Gatwa wznosi się w tej kultowej roli!”

Jinkx Monsoon w „Doktorze Who”.
BBC/Disney+

Który absolwent „Drag Race” dołączy do „Doktora Who”?

Wyścig dragów RuPaula mistrz sezonu 5 Monsun Jinkx dostał „główną rolę”. Doktor Kto. Chociaż dalsze szczegóły postaci nie zostały ujawnione, absolwentka Broadwayu jest podekscytowana możliwością wejścia do TARDIS.

„Jestem zaszczycony, podekscytowany i całkowicie podekscytowany dołączeniem Doktor Kto! Russell T. Davies to wizjoner i genialny pisarz — nie mogę się doczekać, aby zagłębić się w szczegóły z nim i ekipą” – zachwycił się wykonawca w oświadczeniu z kwietnia 2023 roku. „Mam nadzieję, że w TARDIS jest miejsce na mój bagaż”.

Który towarzysz powróci?

Bonnie Langford pierwszy dołączył Doktor Kto w 1986 roku jako Melanie Bush, towarzyszka Szóstego i Siódmego Doktora, grana przez Colina Bakera I Sylwestra McCoyaodpowiednio. Wystąpiła epizodycznie w 2022 roku podczas ostatniego odcinka Whittakera jako 13. Doktor.

Indira Varma
HENRY NICHOLLS/AFP za pośrednictwem Getty Images

Kim jest księżna?

Gra o tron ałun Indira Varma ma zagrać Księżną. Nie jest jasne, czy tajemniczy członek rodziny królewskiej będzie spokrewniony z Suzie Costello, postacią, którą grała w 2008 roku w serialu Doktor Kto wersja telewizyjna Torchwood.

„Jestem podekscytowany, że mogę wziąć udział Doktor Kto i jestem szczególnie podekscytowana możliwością przekroczenia kosmicznych ścieżek z Ncutim w roli Doktora i nie mogę się doczekać, aż wspólnie z nim wywołamy międzyplanetarne szkody” – stwierdziła w oświadczeniu z maja 2023 roku. „Uwielbiałam grać Suzie Costello dla Russella T. Daviesa Torchwood więc jestem podekscytowany, że mogę ponownie wkroczyć w ten świat.”

Nicola Coughlan i Ncuti Gatwa
Lia Toby/Getty Images

Kto występuje w obsadzie 14. sezonu „Doktora Who”?

Inni potwierdzeni członkowie obsady sezonu 14 to m.in Lenny’ego Rusha jako Morris i Aneurina Barnarda jako „tajemniczy” Roger ap Gwilliam. Nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów na temat ich postaci.

Bridgertona gwiazda Nicola Coughlan pojawi się w świątecznym wydaniu specjalnym w 2024 r., w którym ponownie połączy się z Gatwą, która była nią lalka Barbie Kostar.

„Off to the Whoniverse 👽” – Coughlan napisała podpis pod ogłoszeniem o swoich wiadomościach o castingu za pośrednictwem portalu Instagrama w listopadzie 2023 r. „@russelltdavies63 [is] najcudowniejszy mężczyzna na świecie, dziękuję bardzo, że poprosiłeś mnie, abym dołączył do ciebie w radości, jaką jest Doktor Who i pozwolił mi dzielić ekran z absurdalnie błyskotliwą @ncutigatwa. Jakie mam szczęście — kocham każdą minutę”.

Gatwa skomentował: „Barbie i Ken znowu w akcji 😍💖”.Źródło

Previous articleNocne poty: 4 typowe przyczyny i rozwiązania wpływające na jakość snu – CNET
Next articleByli mentorzy mają dużą część sukcesu NU Lady Bulldogs, mówi trener

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here