Niezależnie wybraliśmy te produkty, ponieważ je kochamy i uważamy, że mogą Ci się spodobać w tych cenach. MI! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

To, że nie jesteś w związku, nie oznacza, że ​​nie możesz świętować Walentynek. Wręcz przeciwnie, to urocze święto gołąbków jest teraz czasem, w którym możemy celebrować wszystkie rodzaje miłości, w tym miłość między tobą a twoimi najbliższymi przyjaciółmi. Dlatego Galentynki stały się tak popularne. Z Seks w wielkim mieście Do złote dziewczynyUdowodniono, że posiadanie dobrej grupy dziewczyn sprawia, że ​​Twoje życie staje się wykładniczo lepsze. To do nich zwracasz się po radę dotyczącą związku, po ramię, na którym możesz się wypłakać, lub po rundę Kosmosu w piątkowy wieczór. Ponieważ zajmują tak ważne miejsce w naszych sercach, słuszne jest, abyśmy w Walentynki okazali naszym najlepszym przyjaciołom, jak bardzo ich kochamy, i aby Ci w tym pomóc, przygotowaliśmy listę najsłodszych i najbardziej przemyślanych Prezenty na Galentynki dla Twoich najlepszych przyjaciół.

Na tej liście każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład twój przyjaciel z obsesją na punkcie astrologii będzie zachwycony ten dziennik, która ma pięknie zaprojektowaną okładkę przedstawiającą jej znak zodiaku. Miłośnicy perfum będą zachwyceni te wyśmienite zapachy, które mają wiele pysznych zapachów. A może Twoja przyjaciółka ma ochotę na słodycze, które zaspokoją te urocze ciasteczka cukierki w kształcie serca od Sugarfina. Niezależnie od tego, czym interesują się Twoje dziewczyny, na pewno znajdziesz na tej liście coś, co im się spodoba. Przeczytaj najlepsze prezenty na Galentynki, dzięki którym możesz okazać swojemu przyjacielowi odrobinę miłości.

Źródło

Previous articleRosyjski artysta „przetrzymuje dzieła sztuki warte 45 milionów dolarów, aby uwolnić Juliana Assange’a”: Andrei Molodkin przysięga rozpuścić arcydzieła Picassa i Rembrandta w kwasie za pomocą „Przełącznika umarlaka” w 29-tonowym skarbcu, jeśli założyciel WikiLeaks umrze w więzieniu
Next articleUnited World Wrestling znosi zawieszenie indyjskiej Federacji Wrestlingu ze skutkiem natychmiastowym