Najmłodsza córka Tima McGrawa i Faith Hill, Audrey, jest utalentowaną muzykiem i modelką i często dzieli się artystycznymi zdjęciami ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych.

Niedawno 21-latka podzieliła się na Instagramie zdjęciem ze zbliżenia, na którym widać wyraźnie łzy, gdy patrzy prosto w kamerę. Zdjęciu w głowę towarzyszył podpis: „Płacz do mnie” i wywołał masę komentarzy jej fanów.

„Nie płacz!!!” jeden napisał, a inny zauważył: „Takie prawdziwe”. Trzecia dodała: „Wyglądasz jak twoja piękna mama”.

WIDEO: Historia miłosna Faith Hill i Tima McGrawa

Zaledwie kilka dni przed udostępnieniem tego zdjęcia Audrey przesłała kolejne artystyczne zdjęcie, na którym trzyma prześcieradło, aby odsłonić swoją sylwetkę.

W podpisie szczerze opowiedziała o pewności siebie, pisząc: „Myślę umysłem, który skrywa w sobie wiele niepewności. Tworzenie takiej sztuki dodaje sił. I to wszystko, co muszę powiedzieć. Dziękuję @thealexandraarnold za robiąc tak piękne zdjęcia.”

Audrey jest najmłodszą z córek Tima i Faith i obecnie mieszka w Nowym Jorku, gdzie studiuje. Para muzyków jest także rodzicami 26-letniej Gracie i 25-letniej Maggie.

Wszystkie trzy córki Tima i Faith są niezwykle utalentowane i ambitne. Gracie również mieszka w Nowym Jorku i regularnie występuje na Broadwayu. W międzyczasie Maggie mieszka w Waszyngtonie na Kapitolu, gdzie wspierała ustawodawstwo mające na celu poprawę ochrony środowiska i inne problemy globalne.

© Getty Images
Tim McGraw z żoną Faith Hill i córką Audrey McGraw

Dumny tata Tim opowiedział o swoich córkach podczas występu w programie Dzień dobry Ameryko w sierpniu. Powiedział: „Wszystkie trzy dziewczyny są naprawdę świetnymi piosenkarkami. Zawsze powtarzam wszystkim, że jestem najgorszą piosenkarką w rodzinie, oto jakie są dobre.

„Najstarsi i najmłodsi interesują się aktorstwem: Gracie, moja najstarsza, jest tutaj, w Nowym Jorku i szuka swojego pierwszego wielkiego przełomu na Broadwayu, co wkrótce nastąpi, a nasza najmłodsza jest także aktorką i piosenkarką, a nasza średnia pracuje w DC na Kapitolu. To świetne dziewczyny.

Tim McGraw i córka Audrey Mcgraw©Getty
Audrey jest najmłodszą córką Tima i Faith

Audrey jako ostatnia z rodzeństwa opuściła dom rodzinny w Nashville w stanie Tennessee i choć często wraca do domu, aby go odwiedzić, początkowo dla Tima i Faith była to trudna przemiana.

Tim powiedział wówczas magazynowi People: „Przyzwyczaiłeś się do wstawania rano, odprowadzania dzieci do szkoły, chodzenia na treningi softballu, koszykówki i cheerleaderek, ale wszystko to znika, gdy wychodzi ostatnia”.

Rzadko widywana córka Faith Hill i Tima McGrawa, Maggie, towarzyszyła swojej mamie na czerwonym dywanie © Jasona Kempina
Faith Hill i Tim McGraw z najmłodszymi córkami Audrey i Maggie

Otwierając się na temat ich silnych osobowości, gwiazda muzyki country powiedziała: „Wychowaliśmy trzy silne, niezależne i zdecydowane młode kobiety. Najbardziej jestem wdzięczna za to, jak normalne są nasze dzieci, jak bardzo są uziemione i jak bardzo szanują siebie i innych ludzi.”

Następnie dodał: „Mam poczucie, że wykonaliśmy całkiem przyzwoitą robotę, zwłaszcza mama”.

zielona spódnica Audrey Mcgraw
Audrey jest modelką i piosenkarką

Tim już wcześniej opowiedział o swojej rodzinie podczas rozmowy z Country Countdown USA. Powiedział: „Jestem najstarszym dzieckiem w rodzinie. Faith ma czworo dzieci. Po prostu robię, co mówi mama”. Otworzył się także na temat bliskiej więzi łączącej jego dzieci. „Każdy, kto ma więcej niż jedno dziecko, wie, że są one bardzo różne” – powiedział.

„Są bardzo indywidualni. Ale wszyscy są sobie bardzo bliscy i naprawdę się wspierają. Tęsknią za sobą, gdy nie ma ich w pobliżu, ale chcą też, żeby ich siostra doświadczyła życia”.

Czytaj więcej WITAM! Historie z USA tutaj

Poznaj najważniejsze i najgorętsze wiadomości, funkcje i profile gwiazd ze Stanów Zjednoczonych. Zarejestruj się, aby skorzystać z naszego HELLO! Newsletter Hollywood i otrzymuj go bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Źródło

Previous articleUSA chcą, aby Izrael wyjaśnił komentarze Netanjahu – media
Next articleUAAP: Mark Nonoy słucha rady trenera i jest gwiazdą zwycięstwa w La Salle

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here