EKSKLUZYWNY: Z dobrego źródła dowiadujemy się, że Max Rozjemca gwiazda Danielle Brooks i Sebastian Eugene Hansen dołączają do obsady Warner Bros. i Legendary’s Minecrafta film.

Jared Hess reżyseruje fabularną wersję klasycznej gry komputerowej, w której Jason Momoa bierze udział. Brooks wcieli się w Dawn, a Hansen w rolę Henry’ego.

Mówi się, że produkcja w Nowej Zelandii ma wzrosnąć do końca miesiąca. Jest to produkcja po strajku aktorów, w przypadku której część potencjalnych obsad została wycofana ze względu na inne obowiązki w telewizji.

Pisanie napisów Minecrafta są wciąż ustalane, ale fabuła zdjęcia jest owiana tajemnicą. Według doniesień gra wideo typu sandbox Mojang jest najlepiej sprzedającą się grą wszechczasów – w tym roku sprzedano ponad 300 milionów egzemplarzy i prawie 140 milionów aktywnych graczy miesięcznie.

The Minecrafta Film pochodzi od Vertigo, współfinansującego Legendary, Mojang/Microsoft i Momoa’s On the Roam. Producentami projektu są Roy Lee, Jon Berg, Mary Parent, Cale Boyter, Momoa, Torfi Frans Olafsson, Vu Bui i zmarła Jill Messick. EP-kami są Todd Hallowell, Kayleen Walters, Brian Mendoza i Jonathan Spaihts.

Brooks był nominowany do nagrody Primetime Emmy jako współtwórca filmu Robin Roberts przedstawia: Mahalię w 2021 roku. Występuje w nadchodzącej świątecznej premierze musicalu Warner Bros Kolor fioletowy i gra Leotę Adebayo w serialu Max DC Jamesa Gunna Rozjemca. Przez 89 odcinków Brooks wcielał się w Tashę „Taystee” Jefferson w serwisie Netflix Pomarańcz to nowa czerń.

Brooks jest reprezentowany przez CAA, Door 24 i Paula Hastingsa.

Hansen zadebiutował na dużym ekranie w dramacie Warner Bros Destin Daniel Cretton w reżyserii Tylko Miłosierdzie u boku zdobywczyni Oscara Brie Larson i Michaela B. Jordana. Powtórzył się w serialu Historia Lisey dla Apple i serii Amazon Prime Video Mozart w dżungli. Jest reprezentowany przez A3 Artists Agency, Forward Entertainment i prawnika Ryana LeVine’a.

Warner Bros nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Źródło

Previous articleTesla zaczyna dostarczać klientom Cybertrucks, a Edgy EV zaczyna się teraz od 60 990 dolarów – CNET
Next articleSekretarz ds. kultury Lucy Frazer wkracza w związku z „obawami” związanymi z proponowaną sprzedażą „The Telegraph” i „Spectator” Abu Zabi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here