Łąkowy wędrowiec składa hołd swojemu zmarłemu ojcu.

W 10 rocznicę Paula Walkeratragicznej śmierci, jego córka podzieliła się słodkim wspomnieniem tego, jak zaskoczyła Szybcy i wściekli aktor w jego urodziny.

„Po prostu cholernie mnie przestraszyłeś” – mówi w filmie, śmiejąc się, po czym przyciągnął ją do uścisku. „Co ty do cholery robisz? Nie ma mowy! Nie ma mowy!”

Oprócz filmu z wspomnieniami 25-latka napisała serdeczną wiadomość do swojego taty, podpisując post z 30 listopada: „10 lat bez ciebie… kocham cię na zawsze”.

Jordana Brewsterktóra w serialu akcji zagrała ekranową miłość Paula, również opublikowała montaż wideo w hołdzie na Instagramiepowtarzając Meadow, zauważając: „10 lat bez ciebie”.

W ciągu dziesięciu lat od śmiertelnego wypadku samochodowego Paula Meadow podzieliła się swoją podróżą z żalem i tym, jak nadal się czuje Varsity Blues obecność aktora, kiedy najbardziej go potrzebuje.

„Dla mnie to liczby. Cztery i siedem to ulubione liczby mojego taty” – podzieliła się z E! Nowości w maju na Szybki X premiera we Włoszech. „I przysięgam, że ilekroć w cokolwiek wątpię lub kiedy się z kimś lub czymś kłócę, zaczynam wszędzie widzieć cztery i siedem. Dlatego zawsze wiem, że to on”.Źródło

Previous articleLandon Barker nie trzymał brata Rocky’ego i „nie będzie” zmieniał pieluch
Next articleGrypa, Covid-19 lub alergie: czy potrafisz stwierdzić, na którą chorujesz? – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here