Matta Roloffa dał fanom więcej, niż się spodziewali, po tym, jak zasiadł do pełnego fanów czytania książki dla dzieci, która ukazała się w 2018 roku.

Po czytaniu, jak relacjonuje co najmniej jeden świadek, gwiazda reality show zaczęła zadawać pytania. Podczas tej sesji uczestnik zapytał o status „Mali ludzie, wielki świat” sezon 25, w wyniku którego Matt ujawnia kilka ciekawych informacji na temat serialu, który według wielu osób jest już w drodze.

Matt Roloff potwierdził ciągłą nieobecność swoich synów w hitowym serialu TLC

Kilku fanów „Małych ludzi, wielki świat” spełniło jedno ze swoich marzeń, gdy Matt zaprosił ich na czytanie. Z okazji wydarzenia właściciel Roloff Farms przeczytał swoją książkę „Little Lucy Big Race”, inspirowaną rodzinnym psem hodowlanym Lucy i dedykowaną jego wnukowi, Jacksonowi.

Jak wspomniano powyżej, po czytaniu ojciec czwórki dzieci zaprosił fanów do zadawania pytań na temat książki lub czasu, jaki jego rodzina spędza w „LPBW”. Odpowiadając na pytanie jednego z oddanych fanów na temat planów reality show na 25. sezon, patriarcha powiedział:

„W sierpniu zakończyliśmy zdjęcia do 25. sezonu.”

Przyznał jednak, że Roloffowie byli czasami ostatnimi osobami, które znały dokładną datę premiery. Następnie gwiazda TLC żartobliwie wspomniała, że ​​od czasu do czasu czyta nagłówki wiadomości na temat premiery serialu, zanim skontaktowała się z nim firma produkcyjna.

Matt dodał, że jego synowie Jeremy i Jacob pozostaną poza serialem, kontynuując wieloletnią decyzję o odejściu. W tym samym czasie jego syn Zach boryka się z problemami zdrowotnymi po pilnej operacji mózgu, która odbyła się w lutym.

Dodatkowo, Amerykańskie słońce poinformowała o tym twierdzenie osobowości telewizyjnej „LPBW” sezon 25 udokumentuje ciągły powrót Zacha do zdrowia i inne „problemy zdrowotne związane z karłowatością”.

Jak się okazało, 33-latek nie jest jedynym, który ma problemy zdrowotne, o czym już wcześniej wspominał jego tata, „trudny” okres maja. Matt umieścił w mediach społecznościowych swoje zdjęcie w szpitalnym łóżku i wyraził to w podpisie:

„poszedłem na rutynową endoskopię górnego odcinka przełyku, którą uważałem za rutynową, aby sprawdzić mój przełyk… Kiedy wszystko nie idzie zgodnie z planem i lekarz mówi Caryn [Chandler] „Mieliśmy pewne komplikacje” okazuje się, że mam kilka nieoczekiwanych zwrotów akcji i zakrętów prowadzących do stomaku[h].”

Stwierdził, że chociaż instalacja chipa komputerowego i monitora nie jest konieczna, nadal „jest jeszcze do zrobienia”. Patriarcha Roloffów wyjaśnił również, że hospitalizacja zmusiła go do wzięcia urlopu w pracy i zachowania dyskrecji. Na szczęście Matt wrócił do „akcji” w poniedziałek, 22 maja, kiedy to podzielił się aktualizacją ze swoimi fanami.

Naiwni sprzeciwiają się decyzji gwiazdy TLC o przekształceniu swojej farmy w możliwość wynajmu

Po nieudanej próbie sprzedaży słynnej farmy Roloffów przedsiębiorca jest teraz zdeterminowany otworzyć swoje drzwi dla dzierżawców. Jak donosi „The Blast”, autor książki „Mimo wysokich szans: bycie Dawidem w świecie Goliata” przesłał zdjęcie, na którym stoi przed swoją imponującą posiadłością.

Miał na sobie czarną kamizelkę, brązową flanelową koszulę i niebieskie dżinsy, a za nim biało-zielony znak informujący, że wkrótce dla zainteresowanych będzie dostępny „Wynajem krótkoterminowy”. Opisując sytuację, mówca motywacyjny zamieścił podpis:

„Jeśli jakakolwiek rodzina chce miejsca w pierwszym rzędzie i dostępu VIP do @rolofffarms Pumpkin Patch. (dosłownie oglądaj całą zabawę ze swojego ganku). Mamy ostatni wolny weekend na pobyt w dużym domu. Najlepiej nadaje się dla dużych grup rodzinnych i zjazdów. Mam nadzieję, że do zobaczenia na szlaku wagonów. link do itrip w bio.”

„Wygląda na to, że udało ci się przywrócić wszystko do perfekcji. Wiedziałem, że to zrobisz… dobre rzeczy, Matt. 👊🏽” – entuzjastycznie zareagował jeden z fanów w sekcji komentarzy. Inny użytkownik Instagrama wykrzyknął: „Zdecydowanie jedno z miejsc, które chcę odwiedzić na mojej liście!!!, a trzeci przyznał: „Och, byłoby super fajnie zatrzymać się w Rollof [sic] gospodarstwa.”

Inni, którzy uważali, że Matt popełnił zły ruch, nie sprzedając farmy swoim synom, gdy ci wykazali zainteresowanie jej kupnem, również się do tego przyłączali. Krytyk napisał:

– Nie, nie w ten sposób, w jaki oszukał swoje dzieci. Powinien był go sprzedać Zackowi i Jeremy’emu. Zły ruch. Przedkładał ziemię nad rodzinę. Chcieli go kupić, bo go kochają, a nie tylko dla zysku.

Druga osoba niebędąca zwolennikiem zauważyła: „Nic nie jest takie samo, odkąd ty i Amy się rozwiedliście. Ty, Amy i dzieci mieliście wspaniały występ. Tęsknię za oryginalną rodziną Roloffów.”Źródło

Previous articleDanny Abdallah szczegółowo opisuje nawrócenie na wiarę zabójczego kierowcy, który w Oatlands skosił trójkę swoich dzieci
Next articleLosowanie NRL 2024 UJAWNIONE: honor wojowników z okazji Dnia Anzac, brutalne traktowanie policjanta szturmowego, daty pochodzenia zamknięte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here