Osobowość telewizyjna Matta Jamesa uwielbia próbować nowych potraw i tworzyć nowe przepisy. Aby ułatwić tegoroczne obchody Dnia Przyjaciół, wymyślił przepis na ulubione danie poprawiające komfort przyrządzane z popularnej przekąski – puree ziemniaczanego Lay’s.

Kawaler” gwiazda połączyła siły z Chipsy ziemniaczane Lay’s aby stworzyć przepis łatwy do wykonania, pyszny i idealny na nadchodzące urodziny Święto Przyjaciół wydarzenia.

Matt James robi puree ziemniaczane z chipsami ziemniaczanymi Lay’s

Przesłane zdjęcie – Frito Lay

Aby uczcić nadchodzący sezon Friendship, Lay’s połączył siły z gwiazdą reality show, aby wypuścić „Potato Chip to Potato Dish with Matt James” – ekskluzywny zestaw z książką kucharską zawierającą limitowaną edycję torebki Lay’s Classic, zaprojektowanej specjalnie na tę okazję.

James ponownie rozpalił wirusowy trik kulinarny na TikToku, który zamienia chipsy ziemniaczane Lay’s w pyszny dodatek na Święto Dziękczynienia, Święto Przyjaciół lub inny posiłek, do którego można podawać puree ziemniaczane według prostego przepisu, który sam wymyślił.

„Lubię jeść, znajdować nowe jedzenie, znajdować nowe przepisy, tworzyć nowe przepisy i to znacznie bardziej niż większość rzeczy. Dzielenie się tymi znaleziskami mogłoby sprawiać mi większą przyjemność niż znajdowanie ich dla siebie” – powiedział wyłącznie dla The Blast.

„Przygotowując ten przepis, próbowałam pomyśleć o rzeczach, które sprawiały mi radość w kuchni, zwłaszcza w okresie świątecznym. A danie takie jak puree ziemniaczane to coś, czego większość ludzi nie może zaakceptować ze względu na łatwość jego przygotowania i to, jak dobrze komponuje się z większością dań, które będziesz podawać na święta. Od tego się zaczęło.”

Przepis Matta Jamesa
Dzięki uprzejmości Frito Lay’a

James uważa, że ​​jego przepis na puree ziemniaczane z wykorzystaniem chipsów Lay’s to coś, co „może się sprawdzić w większości gospodarstw domowych”.

„Nie wiem, jak dobrze sprawdzi się sos żurawinowy lub coś w rodzaju niszy, do której niektórzy mogą kręcić nosem, ale myślę, że większość ludzi da sobie radę z puree ziemniaczanym, zwłaszcza jeśli robią to z chipsy ziemniaczane” – kontynuował. „Mieli moment w mediach społecznościowych, gdzie zrobiło się o nim głośno i ludzie robili puree ziemniaczane z chipsów ziemniaczanych, ale myślę, że to szansa na odrodzenie”.

Piękno tego przepisu polega na tym, że chipsy ziemniaczane Lay’s są robione z prawdziwych ziemniaków, a James stwierdził: „Dlatego fajnie jest patrzeć, jak ludzie próbują swoich sił według przepisu i dzielą się nim”. Jest to również bardzo łatwe do opanowania. Jako twardy krytyk James powiedział, że nie „podpisałby się pod czymś, co mogłoby zniechęcić ludzi”.

Matt James dzieli się wskazówkami dotyczącymi prezentów dla przyjaciół i szansą na wygranie zestawu z okazji prezentów dla przyjaciół

Chipsy ziemniaczane Lay’s
Przesłane zdjęcie – Frito Lay

Chociaż James powiedział, że deser to zawsze świetna rzecz, którą można zabrać ze sobą na imprezę z okazji Święta Przyjaciół, podzielił się także kilkoma radami, które naprawdę wykraczają poza schematy, dzięki czemu sprawią, że będzie to łatwe i przyjemne. Oczywiście jego pierwszą propozycją są puree ziemniaczane Lay’s, ale zasugerował też, aby zabrać ze sobą to, co potrafisz najlepiej gotować, nawet jeśli nie jest to coś tradycyjnego.

„Nie pozwól, aby dress code dyktował, w co się ubierzesz” – powiedział The Blast. „Jeśli chcesz iść na Święto Przyjaciół i chcesz przynieść pizzę albo chcesz przynieść tacos, przynieś swoje tacos, a dostaną klapsa. Wszyscy pójdą na tacos.

James and Lay’s chcą dać Ci szansę na wygranie zestawu z okazji Święta Przyjaciół. Odwiedź Lay’s Instagrama stronę, na której znajdują się wszystkie szczegóły i sposób wejścia.

Konkurs trwa od teraz do 12 listopada 2023 r. do godziny 23:59 czasu wschodniego. Odwiedzić strona internetowa dla pełnych zasad.

Matt James właśnie pobiegł w maratonie nowojorskim!

Matta Jamesa
Matt James – Instagram

Choć gwiazda reality show uwielbia jedzenie, stwierdził, że nie gotuje tak dużo, jak wielu osobom mogłoby się wydawać.

„Nie gotuję tak dużo, jak myślisz, ale jestem bardzo surowym krytykiem. To naprawdę nie idzie w parze” – stwierdził. „To ja często krytykuję, ale znam się na gotowaniu wystarczająco dużo, aby poznać swoje mocne i słabe strony, dlatego staram się pozostawić ciężką pracę ludziom, którzy mają prawdziwy talent”.

Oprócz tego, że kocha jedzenie i wymyśla nowe przepisy, James jest zapalonym biegaczem. Właśnie przebiegł maraton nowojorski w zeszły weekend i powiedział: „to dla niego najlepszy dzień w roku w Nowym Jorku”.

Dopóki wytrzymam, będę starał się biegać tak często, jak tylko będę mógł. To świetna zabawa” – powiedział The Blast.

„To dla mnie najlepszy dzień w roku w Nowym Jorku. To jedyny moment w Nowym Jorku, kiedy wszyscy odkładają na bok swoje różnice i są zupełnie obcy sobie ludzie, którzy mają przeciwne poglądy polityczne i inną orientację seksualną, nic z tych rzeczy nie ma znaczenia. Wszyscy kibicują każdemu, a pobyt w Nowym Jorku to po prostu magiczny czas. Chcę brać w tym udział co roku, to znaczy, zapisz mnie.Źródło

Previous articleKup kamery pierścieniowe do swojego domu w cenach z okazji Czarnego Piątku — CNET
Next articleAntonio Pierce w zabawny sposób przyznaje się do związku z Aidanem O’Connellem

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here