Nawet w najbardziej optymistycznym scenariuszu premiera krajowa powyżej/poniżej 60 milionów dolarów dla filmu z budżetem znacznie przekraczającym 200 milionów dolarów nie jest dobra. Sprzedaż biletów na arenie międzynarodowej wydaje się być podobnie niska, a oczekiwany debiut zagraniczny ma wynieść 80 milionów dolarów.

„Kapitan Marvel” w 2019 r. osiągnął cenę 153,4 mln dolarów, a na całym świecie osiągnął olbrzymią kwotę 1,12 mld dolarów, czyli znacznie powyżej oczekiwań. Film odniósł ogromne korzyści, ponieważ ukazał się zaledwie kilka tygodni przed „Avengers: Endgame”, w szczytowym okresie gorączki MCU. Tym razem tak nie jest. Z pewnością nie pomaga to, że recenzje są nieco mieszane (przeczytaj naszą recenzję tutaj). To Również nie pomaga to, że MCU rozszerzyło się o seriale na Disney+. W tym celu w czwartek wyemitowano także finał drugiego sezonu „Lokiego”. Może to po prostu kwestia ilości, a nie jakości. Nie oznacza to, że każdy film i serial nie ma swoich fanów, ale trudno ignorować recenzje takich filmów jak „Quantumania” czy seriali typu „Secret Invasion”.

Na szczęście wygląda na to, że Marvel Studios będzie miało chwilę przerwy, aby spróbować naprawić statek. Po tym, jak Disney ogłosił niedawno liczne opóźnienia w datach premiery, „Deadpool 3” będzie jedynym filmem MCU, który trafi do kin w 2024 roku. To mogłoby dać widzom chwilę wytchnienia i dać studiu czas na ponowne przygotowanie się za kulisami. To wydaje się teraz konieczne.

W obsadzie filmu znaleźli się Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Zawe Ashton, Gary Lewis, Seo-Jun Park, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Saagar Shaikh i Samuel L. Jackson. Nia DaCosta napisała także scenariusz wraz z Megan McDonnell, Elissą Karasik i Zebem Wellsem

„The Marvels” już w kinach.

Źródło

Previous articleFiodor Łukjanow: Rozpoczęła się trzecia wojna światowa, oto jak będzie wyglądać
Next articleJoshua Dobbs twierdzi, że kardynałowie HC okłamali go w sprawie jego zawodu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here