Marlona Wayansa Udostępnij Ziyadat/Getty Images

Komik Marlona Wayansa wykorzystuje swoją platformę, aby okazać wsparcie swojemu transpłciowemu synowi Kaiowi.

„Mam córkę, która stała się synem. Moja córka Amai to teraz Kai” – ujawnił 51-letni Wayans w niedawnym odcinku „ Podcast „Klub Śniadaniowy”.dodając, że opowie o wpływie podróży Kaia w nadchodzącej komedii specjalnej.

„Mówię o przejściu – nie o ich przejściu, ale o moim przejściu – jako rodzic, przechodzący od ignorancji i zaprzeczenia do pełnej, bezwarunkowej miłości i akceptacji” – wyjaśniła Wayans. „Myślę, że jest wielu rodziców, którzy powinni przekazać to przesłanie. I wiem, że sobie z tym radzę. To była dla mnie bardzo bolesna sytuacja, ale stary, to jedna z najlepszych i najzabawniejszych godzin, jakie prawdopodobnie mogłem sobie wyobrazić.

Dodał: „Oni wiedzą, że ich kocham. Widzą, jak próbuję, i poniekąd jestem szczęśliwy. (Wayans dzieli Kaia (23 l.) i syna Shawna (21 l.) z byłą żoną Angelika Zachary.)

Dwyane Wade, Cynthia Nixon i inni celebryci rodzice wspierają swoje dzieci LGBTQ

Powiązany: Najlepsze cytaty rodziców gwiazd na temat wspierania swoich dzieci LGBTQ+

Dwyane Wade, Khary Payton i inne gwiazdy wspierają podróże swoich dzieci LGBTQ+. W lutym 2020 r. w odcinku The Ellen DeGeneres Show Wade opowiedział o tym, jak jego córka Zaya ujawniła się jako osoba transpłciowa, zauważając, że swoje „role i obowiązki” jako ojca traktuje „bardzo poważnie”. Dodał, że on i jego żona Gabrielle Union […]

Jako rodzic Wayans chce po prostu, aby jego dzieci „były wolne w duchu i wolne w myślach [and] swobodnie być sobą” – dodając, że chce dawać dobry przykład w swoim życiu. „Im lepiej siebie znasz, tym lepiej możesz sobą rządzić. Im bardziej żyjesz swoją prawdą, tym szczęśliwsze jest twoje życie” – kontynuował. „Jeśli więc nie mogą tego osiągnąć w domu z ojcem i matką, jak do cholery mam ich wysłać w świat z taką pewnością siebie? I jestem z nich bardzo dumny za to, że są, ale to nie znaczy, że nie umiem żartować.

Wayans ujawnił, że jego nadchodzący program specjalny – z którego żartował, będzie nosił tytuł „Kręgle Lub Tęczowe Dziecko” — wykonywano przed ważnymi „światowymi przywódcami”. Decyzję o wykonaniu dla grupy swojego setu o Kai’u podjął świadomie.

Najbardziej inspirujące gwiazdy transpłciowe – Elliot Page, Laverne Cox, Hunter Schafer i nie tylko 611

Powiązany: Najbardziej inspirujące gwiazdy transpłciowe: Elliot Page, Laverne Cox i nie tylko

Przełamywanie granic! Widoczność osób transpłciowych rośnie – częściowo dzięki artystom transpłciowym reprezentującym swoją społeczność na ekranie, w radiu i w Internecie. Elliot Page, który od premiery w 2019 r. wcielał się w postać Viktora Hargreevesa w programie Umbrella Academy, ujawnił się jako osoba transpłciowa w grudniu 2020 r. Gdy po jego przemianie rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu, obaj […]

„Tłum był tak duży, że pomyślałem: «Chcę zagrać ten set właśnie tutaj, ponieważ jest to dla mnie ważne»” – powiedział Wayans. „Co jest dla mnie ważne? Komedia. Co jest dla mnie ważne? Moje dzieci. Co kocham? A najważniejsza jest zmiana.”

Wayans kontynuował: „[I thought]„A więc wy wszyscy światowi przywódcy biorący udział w tym szczycie, chcę, żebyście pomyśleli o tych ludziach i tej synapsie oraz o tym, jak włączyć w życie następne pokolenie, ponieważ widzę tutaj dużo siwych włosów, ale te dzieci, które my sobie z tym poradzić, są różne. Nie możemy pozostać przy starych sposobach i oczekiwać nowych rzeczy, więc proszę, przyjmijcie nowe”.

W czerwcu 2019 roku Wayans świętowali Kai via Instagrama po tym, jak ujawnili się jako członkowie społeczności LGBTQ+. „Szczęśliwa duma 🌈 ku mojej dumie i radości” – podpisał zdjęcie Kaia w tenisówkach z tęczową podeszwą. – Nie zmieniłbym w tobie ani jednej istotnej rzeczy. Kocham cię na księżyc wokół słońca, przez galaktyki i z powrotem.”

Wayans zaczął klaskać w internetowe trolle, które pozostawiły nienawistne komentarze pod postem. „Ona nie jest na tyle dorosła, aby zrozumieć, o co w tym naprawdę chodzi” – napisał jeden z krytyków. „Masz moc zmieniania życia, bracie, nie ucz jej tego”.

W odpowiedzi Wayans wyjaśnił, że zdecydował się zostawić negatywne komentarze pod postem, zamiast je usunąć, ponieważ chciał, aby „świat zobaczył, że nadal istnieje ignorancja”[s].” Dodał: „Cel bez przeszkód to bezwartościowy triumf. Wszyscy pewnego dnia to zrobimy [sic] doświadczyć bezwarunkowej miłości. Dzięki mojej córce jestem o krok bliżej. Nie jestem Bogiem, nie oceniam, po prostu KOCHAM. I nadal módlcie się za hejterów, bo ja też ich nie osądzam, po prostu kocham.Źródło

Previous articleTrampki Nike Terminator Low „UNLV”: cena i więcej szczegółów poznane
Next articleCapitals byli kiedyś regularnymi graczami w play-offach. Te dni mogą się już skończyć.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here