Pomimo kontrowersji wokół Kelly Ripa I Marka Consuelosa w programie „Live” współgospodarz został uznany za „Najseksowniejszego porannego gospodarza”.

Consuelos, który wraz ze swoją żoną Kelly Ripą prowadzi program „Live” przez kilka ostatnich miesięcy, odkąd Ryan Seacrest ustąpił, pojawił się w numerze „Sexiest Man Alive” magazynu People, okrzyknięty „najseksowniejszym porannym gospodarzem”.

W tej kategorii znaleźli się także George Stephanopoulos z „Good Morning America” i Nate Berlson z „CBS Mornings”.

Kelly Ripa wyjawia Markowi Consuelosowi, że jest „najseksowniejszym porannym gospodarzem”

MEGA

W dzisiejszym porannym odcinku „Live With Kelly and Mark” obaj współgospodarze dyskutowali o wydaniu „Sexiest Man Alive” magazynu People. Choć Patrick Dempsey został tegorocznym „Najseksowniejszym żyjącym mężczyzną”, Ripa miała dla męża dobre wieści.

„No cóż, czy chcesz wiedzieć, kto jest „Najseksowniejszym gospodarzem porannym”? Bo na niego patrzysz!” – wykrzyknęła Ripa.

Po tej wiadomości Consuelos pochwaliła się tytułem na Instagramie. „Przechwalam się w Święto Dziękczynienia” – napisał obok zdjęcia klipu do magazynu.

Powiązane: Kelly Ripa i Mark Consuelos szaleją podczas nagrywania na żywo

Ta wiadomość pojawia się po tym, jak para spotkała się z ostrymi reakcjami za to, że jest zbyt „seksowna” na potrzeby porannej telewizji. Jak wynika z naszego poprzedniego raportu, w jednym z ostatnich odcinków współgospodarze rozmawiali o tym, jak samice żab czasami udają martwe, aby uniknąć stosunku płciowego z samcami żab, do czego Kelly Ripa porównała swoje życie miłosne.

„Powiem tylko, że nauczyli się tego od nas” – powiedziała Ripa widzom, na co Consuelos zażartował, że trzyma „małe lusterko” obok łóżka, dzięki czemu może rozpoznać, kiedy Ripa „sfinguje własną śmierć”.

Kiedy jego żona „udaje własną śmierć, przykładam jej ją do twarzy, żeby zobaczyć, czy oddycha. Jeśli będzie mgła, to będzie miły piątkowy wieczór!” – powiedział, na co Ripa zażartowała: „Dlatego nauczyłem się wstrzymywać oddech na 7–18 minut. Ciągle myśli, że nie żyję.

Fani zachwyceni nowym tytułem Marka Consuelosa

Kelly Ripa i Mark Consuelos „zbyt seksowni”?  Porozmawiaj o „penisach” w telewizji na żywo
MEGA

Fani okazują wsparcie gospodarzowi „Live With Kelly and Mark”, zalewając sekcję komentarzy pod postem Consuelos. „Najseksowniejszą rzeczą w Marku jest związek, jaki ma ze swoją równie seksowną żoną!” – napisał jeden z obserwujących, a inny wtrącił się: „Tak… podkochuję się w tobie od 1996 roku. 😍.”

Trzecia stwierdziła: „Absolutnie!!! Bez dwóch zdań wygrywasz❤️❤️.”

Ale jeden z fanów uważa, że ​​to on powinien otrzymać tytuł „Najseksowniejszego mężczyzny na świecie”, a nie Patricka Dempseya. „Mark powinien był wygrać wszystko!👊🏻” – napisali w swoim poście.

Kelly Ripa i Mark Consuelos „zbyt seksowni”?  Porozmawiaj o „penisach” w telewizji na żywo
MEGA

Chociaż fani wspierają teraz współgospodarza, kilka tygodni temu Ripa i Consuelos spotkały się z ostrymi reakcjami, ponieważ uznano ich za zbyt „seksownych” na poranną telewizję.

Kilka odcinków przed rozmową o samicach żab serwis The Blast doniósł, że Kelly Ripa i Mark Consuelos omawiali nowy wirusowy trend na TikToku, polegający na tym, że ludzie pocierają usta ostrą papryczką, aby wyglądać na większe. Wtedy aktor z „Riverdale” powiedział Ripie, żeby tego nie robiła, bo te papryczki są „bardzo niebezpieczne”.

„Kiedy dotkniesz tych rzeczy, dotkniesz czegoś innego…” – powiedział Conselous, wskazując kilka części swojego ciała. Następnie 52-latek dodał, że papryka jest „bardzo irytująca”, a nawet może być „bardzo, bardzo niebezpieczna”.

Gratulacje, Mark Consuelos, zdobycia tytułu „Najseksowniejszego porannego gospodarza”.Źródło

Previous articleMini żakardowa bransoletka Coach – CNET
Next articlePośród hałasu James Franklin dąży do przełomowego meczu przeciwko Michigan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here