Dla komika Ozempic nie jest powodem do śmiechu. Handler ujawniła, że ​​„lekarz zajmujący się przeciwdziałaniem starzeniu się” przepisał jej leki, nie zdając sobie sprawy, co to za lek.

„Nawet nie wiedziałam, że w tym uczestniczę” – powiedziała podczas odcinka programu z 25 stycznia 2023 r. Zadzwoń do niej tatusiu. „Powiedziała: «Jeśli kiedykolwiek zechcesz zrzucić pięć funtów, to dobrze.»”.

Ale kiedy próbowała narkotyku, Handler zauważyła, że ​​nie podobało jej się to, jak się po nim czuła.

„Wróciłam z wakacji i wstrzyknęłam sobie ten lek” – wspomina. „Kilka dni później poszedłem na lunch z dziewczyną, a ona powiedziała: «Tak naprawdę nic nie jem. Mam mdłości, biorę Ozempic». A ja na to: „Mi też trochę niedobrze”. Ale właśnie wróciłem z Hiszpanii i cierpiałem na zmęczenie spowodowane zmianą strefy czasowej”.

Ostatecznie Handler zaprzestała stosowania leku, ponieważ nie było to dla niej konieczne z medycznego punktu widzenia, dodając, że pozostałe dawki rozdała znajomym.

„Wstrzyknęłam Ozempic czterem lub pięciu moim przyjaciołom, ponieważ uświadomiłam sobie, że nie chcę go stosować, bo to głupie” – powiedziała. „To dla ciężkich ludzi. Ludzie przychodzą do mojego domu i mówię: «OK, widzę cię o 13:00, widzę cię o 14:00»”.

Źródło

Previous articleOto wszystko, co powinieneś wiedzieć o wycofaniu kropli do oczu – CNET
Next articleRobert Kraft nazywa zmagania Patriotów „naprawdę rozczarowujące”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here