Łyżwiarz Disney on Ice wraca do zdrowia po upadku podczas sobotniego występu w Minneapolis.

Łyżwiarka Anastasia Olson, która gra Belle, pozostaje w szpitalu w poważnym stanie, powiedział rzecznik szpitala w Deadline Monday. Odniosła kontuzję podczas wykonywania podnośnika podczas sobotniego porannego występu w Target Center.

„Podnoszono windę, wydawało się, że się trzęsie, a ona upadła” – powiedziała Beka z widowni PIES 11 w Minneapolis. Przedstawienie trwało dalej, a Beka dodała: „Jestem niezmiernie wdzięczna pozostałym pracownikom i wykonawcom, którzy nieprzerwanie występowali, ponieważ dzięki temu zachowano magię dla dzieci. Wiem, że to musiało być bardzo trudne.

Feld Entertainment, spółka matka Disney on Ice, wydała w weekend oświadczenie dla stacji Fox 9, w którym poinformowała, że ​​Olson doznała kontuzji podczas sobotniego występu o godzinie 11:00 po upadku podczas podnoszenia ciężarów podczas jazdy na łyżwach w parach. Została zabrana do centrum medycznego hrabstwa Hennepin, gdzie początkowo jej stan był krytyczny, ale stabilny. Od tego czasu jej stan jest poważny.

Inny członek publiczności powiedział KARE 11, że załoga szybko dotarła do Olsona. Feld Entertainment, spółka matka Disney on Ice, powiedziała serwisowi informacyjnemu w oświadczeniu, że „docenia życzenia naszych fanów w związku z rekonwalescencją członka naszego zespołu”.

Akcja trwała od 9 do 11 lutego.

Źródło

Previous articleKreml sceptyczny wobec fińskiego prezydenta-elekta
Next articleWewnątrz spektakli: Blitz i „corn dog”, który wygrał Chiefs Super Bowl