Kyle’a Viljoena jest chory na morzu.

The Poniżej pokładu Morza Śródziemnego gulasz ma nieoczekiwane problemy zdrowotne, jak widać w E! Ekskluzywna zapowiedź odcinka serialu Bravo z 13 listopada w serwisie News. Podczas sprzątania po wieczornej imprezie zorganizowanej dla najnowszych gości czarterowych żeglarzowi zaczyna kręcić się w głowie.

„Tumi, nie czuję się dobrze” – mówi Kyle z zatroskanym wyrazem twarzy, do szefa Stew Tumi Mhlongo. „Mam bardzo zawroty głowy”.

Początkowo Tumi uważa, że ​​jej gulasz przesadza. – Kyle, dramatyzujesz? – pyta, na co Kyle odpowiada: „Nie, mówię poważnie. Mam bardzo zawroty głowy. Muszę się tylko położyć”.

Po tym, jak Kyle upada na ziemię, Tumi zdaje sobie sprawę z powagi stanu swojego współpracownika i biegnie po pomoc, wołając w panice: „Nie wiem, co robić!”

Ale problemy zdrowotne Kyle’a nie są jedyną kwestią sprawdzającą zdolności przywódcze Tumiego. Zapowiedź pokazuje także, jak główny gulasz konfrontuje się z Szefem Kuchni Jacek Luby o zaprzyjaźnieniu się z grupą kobiet na pokładzie Mustik.

Źródło

Previous articleCabinet Reshuffle LIVE: David Cameron returns to government, Steve Barclay demoted, Victoria Atkins becomes Health Secretary and James Cleverly takes over from sacked Suella Braverman
Next articleJedna piłka lepsza niż dwie: Starc chce zmiany kontrowersyjnych przepisów – „to gra pałkarza, meloniki muszą się tylko trzymać”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here