Niezależnie wybraliśmy te produkty, ponieważ je kochamy i uważamy, że mogą Ci się spodobać w tych cenach. MI! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Jeśli chodzi o znalezienie eleganckich elementów i ponadczasowych stylów, nie szukaj dalej Załoga J. Nie ma lepszego czasu na zakupy w J. Crew niż teraz, ponieważ mają wyprzedaże na wyprzedażach. Pomiędzy J. Crew i J. Crew Factory oferty są nieograniczone, z rabatami sięgającymi 95% i ofertami zaczynającymi się od poniżej 10 dolarów. Ponieważ trwa tak wiele wyprzedaży J. Crew, podzieliliśmy wszystkie istotne szczegóły, abyś mógł z łatwością robić zakupy. Nie wspominając, że poszliśmy dalej i wybraliśmy najlepsze oferty J. Crew, więc Ty nie musisz tego robić.

Na początek J. Crew oferuje artykuły codziennego użytku już od 24,50 USD, a także dodatkowe 50% zniżki na modele przecenione oraz dodatkowe 15% zniżki po użyciu kodu DODATKOWY. To znaczy, że możesz dostać ta satynowa sukienka bez ramiączek za 148 dolarów za jedyne 34,42 USD — to ponad 95% zniżki! W J. Crew Factory znajdziesz 60% zniżki wszystkow tym ten sweter bez rękawów za 49,50 dolarów to idealne nakładanie warstw, które teraz kosztuje tylko 29,50 USD. To wspaniały dzień dla miłośników dżinsów, ponieważ wszystkie dżinsy są przecenione o 50% i zapewniają bezpłatną wysyłkę. Nawet lepiej? Jeśli kupisz dwie pary, otrzymasz dodatkowe 20 USD. Wreszcie, używając kodu, możesz zyskać dodatkowe 50% zniżki na style wyprzedażowe WOW50. Nie trzeba dodawać, że J. Crew przeżywa epokę oszczędzania. Czytaj dalej, aby poznać listę najlepszych (i najbardziej stylowych) ofert z oszałamiającej wyprzedaży J. Crew, których nie możesz przegapić.

Źródło

Previous articlePremier poinformował, że uwięziony były przywódca Tajlandii Thaksin otrzymał zwolnienie warunkowe
Next articleDwoje osieroconych nastolatków przywiozło do Rafah siedmioro rodzeństwa; teraz żyją w strachu