Us Weekly ma partnerstwa partnerskie. Otrzymujemy wynagrodzenie, gdy klikniesz na link i dokonasz zakupu. Ucz się więcej!

Myśląc o świadomej odzieży, prawdopodobnie myślisz o tkaninach pochodzących z etycznych źródeł i zrównoważonych praktykach, z których wykonane są Twoje ulubione bluzki, sukienki i spodnie. Wiele Nas zdecydowały się przejść na bardziej przyjazne dla środowiska podejście do mody. Ale co z obuwiem? Na szczęście marki takie jak Cariuma wytwarzają trampki z zielonym sumieniem.

Cariuma wykorzystuje surowce, aby tworzyć modne modele, jednocześnie wywierając mniejszy wpływ na środowisko. Od czerwca 2020 roku marka zobowiązała się do sadzenia dwóch drzew za każdą sprzedaną parę tenisówek, aby pomóc przywrócić różnorodność biologiczną. Oprócz bawełny organicznej i materiałów pochodzących z etycznych źródeł, takich jak kauczuk naturalny, korek, skóra i zamsz, marka wykorzystuje nylon i papier nadający się do recyklingu, pochodzące z najwyższych standardów odpowiedzialności środowiskowej i społecznej.

Ale o to chodzi: wysiłek, jaki Cariuma wkłada w tworzenie tenisówek, nie umniejsza tego, jak niesamowicie wyglądają ich buty. Od projektów kultowych dzieł sztuki po urocze sneakersy inspirowane klasycznymi sylwetkami – znajdziesz parę tenisówek Cariuma na każdą okazję. Przygotuj się na obejrzenie poniżej niesamowitych, wyjątkowych butów marki Cariuma!

Pola pszenicy w Muzeum Van Gogha w Oca Low z płótnem wron

Jeśli jesteś fanem Van Gogha, przygotuj się na zachwyt. Te niskie płócienne tenisówki mają obraz przedstawiający kultowe dzieło artysty Pola pszenicy z wronami.

Uzyskać Pola pszenicy w Muzeum Van Gogha w Oca Low z płótnem wron za jedyne 89 dolarów!

Ibi Całkowicie czarne, dzianinowe wsuwane buty

Cariuma

Nie ma nic lepszego niż komfort włożenia stóp w tenisówki i wyjścia na zewnątrz. Te wygodne, całkowicie czarne klapki idealnie nadają się do noszenia na co dzień i są dostępne w 12 zabawnych odcieniach!

Uzyskać Ibi Całkowicie czarne, dzianinowe wsuwane buty za jedyne 110 dolarów!

Salvas White Premium Skóra i zamsz/Czarny i guma

Wyciągnij te kopnięcia, gdy chcesz wyróżnić się na tle innych. Eleganckie logo marki w kolorze czarnym w połączeniu ze spodem z gumy balonowej stanowi doskonały kontrast z całkowicie białym płótnem.

Uzyskać Salvas White Premium Skóra i zamsz/Czarny i guma za jedyne 129 dolarów!

Wsuwana brązowa skóra premium

To nie są tenisówki na co dzień. Będziesz chciał połączyć te tenisówki z wyrazistym zestawem dzięki uprzejmości żywej brązowej skórzanej tkaniny.

Uzyskać Wsuwana brązowa skóra premium za jedyne 129 dolarów!

Skóra premium Oca Low White / zamsz w stylu vintage w kolorze złamanej bieli

Nic nie krzyczy tak klasycznie, jak para białawych tenisówek. Te kopnięcia mają kultową sylwetkę w połączeniu z kamienistą skórą i zamszem, aby zapewnić lepszy dotyk.

Uzyskać Skóra premium Oca Low White / zamsz w stylu vintage w kolorze złamanej bieli za jedyne 129 dolarów!

Źródło

Previous articleZdjęcie Jennifer Crumbley: Dlaczego uznano ją za winną?
Next articleSelena Gomez prezentuje zapierający dech w piersiach PDA z Bennym Blanco „Bes Fwend”.