Księżniczka Charlene z Monako nie mogła wyglądać bardziej wysublimowanie, gdy w niedzielę znalazła się w centrum uwagi rodziny królewskiej wraz ze swoim mężem księciem Albertem i ich bliźniakami, księciem Jacquesem i księżniczką Gabriellą.

Monakijska królewna była jagodową rozkoszą w odświętnym czerwonym zestawie, otulając się ciepło wspaniałym wełnianym płaszczem, dopasowaną czerwoną sukienką, szkarłatnymi rękawiczkami i butami na obcasie w kolorze wiśni, aby wziąć udział w ceremonii upamiętniającej Święto Narodowe w Monako.

Urodzona w Afryce Południowej członkini rodziny królewskiej uzupełniła swój wyrazisty zestaw kapeluszem w stylu beretu, łącząc swoją złocisto-blond fryzurę w kształcie chochlika z eleganckim przedziałkiem z boku.

© Stephane Cardinale – Corbis
Księżniczka Charlene z Monako wyglądała olśniewająco w szkarłacie

Święto Narodowe Monako, znane również jako Dzień Suwerennego Księcia, jest okazją do uczczenia historii i kultury narodu.

WEWNĄTRZ PLIKÓW STYLU KSIĘŻNICZKI CHARLENE

Co roku rodzina książęca i powiększona linia Grimaldi zastanawiają się nad tradycjami swojego małego, ale ważnego narodu, organizując serię parad i wydarzeń.

Księżniczka Charlene machała do niej z Palais Princier, olśniewając rubinowymi i diamentowymi kolczykami© Pascal Le Segretain / Getty
Księżniczka Charlene machała do niej z Palais Princier, olśniewając rubinowymi i diamentowymi kolczykami

Tysiące widzów obserwowało, jak książę i księżna Monako wychodzą na balkon Palais Princier ze swoimi ośmioletnimi bliźniakami i machają do tłumów na dole.

Członkowie rodziny królewskiej Monako machali z balkonu Palais Princer© Pascal Le Segretain
Członkowie rodziny królewskiej Monako machali z balkonu Palais Princer

W kolejnym wzruszającym momencie książę Albert i jego syn, książę Jacques, stali na baczność podczas ceremonii z okazji Święta Narodowego, podczas gdy księżna Charlene i jej córka, księżna Gabriella, dumnie trzymały się za ręce i patrzyły.

(Od lewej) Księżniczka Gabriella, księżna Charlene z Monako, książę Jacques z Monako, księżna Stephanie z Monako i książę Albert II z Monako stoją na baczność w Pałacu Książęcym w Monako© Valery Hache / Getty
(Od lewej) Księżniczka Gabriella, księżniczka Charlene, książę Jacques i książę Albert II stoją na baczność w Pałacu Książęcym w Monako

Wycieczka rodziny królewskiej to pierwszy publiczny występ całej czwórki od czasu, gdy księżna Charlene w tajemniczy sposób usunęła swoje konto na Instagramie.

Była pływaczka olimpijska wyjaśniła, że ​​powód jej odrzucenia w mediach społecznościowych był prosty – jej dzieci są coraz starsze, a ona chce chronić ich prywatność. W szczerym wywiadzie 45-latka powiedziała, że ​​chce trzymać bliźniaki z dala od „ciśnienia” życia publicznego.

Książę Jacques i księżniczka Gabriella dołączyli do rodziców w tym wzruszającym dniu©Getty
Książę Jacques i księżniczka Gabriella dołączyli do rodziców w tym wzruszającym dniu

Skomentowała również, że jest „wdzięczna”, że para zawsze będzie mieć siebie. Dzieci z rodziny królewskiej Monako również przeżywają w tym roku „dużą zmianę” w szkole, ponieważ po raz pierwszy zostaną umieszczone w oddzielnych klasach.

SŁUCHAĆ: Dołącz CZEŚĆ! w najnowszym odcinku A Right Royal Podcast, w którym zagłębiamy się w najbardziej romantyczne historie miłosne królów wszechczasów

„To pierwszy raz, kiedy Jacques i Gabriella nie będą w tej samej klasie. To dla nich duży krok i czują się dobrze” – Charlene powiedziała w czasopiśmie „Publikacja” Monako, poranek.

„Jak każdy inny uczeń wracający do szkoły, miał wiele pytań: o swoich nowych kolegów z klasy, nauczycieli, w co się ubierze pierwszego dnia. Mimo to pytali mnie, kiedy będą ich następne wakacje! “

Źródło

Previous articleBiały Dom ukróci przemoc wśród izraelskich osadników – Politico
Next articleNBA: Jalen Brunson zdobywa 32 punkty, Knicks wygrywają po raz trzeci z rzędu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here