Księżna Edynburga zachowała spokój, gdy w niedzielę dołączyła do księżnej Walii i królowej Camilli w grobowcu w Londynie na nabożeństwie z okazji Dnia Pamięci.

Będąc uosobieniem wyrafinowania, żona księcia Edwarda poddała recyklingowi falującą czarną sukienkę zaprojektowaną przez Suzannah London, którą wcześniej uszyła na pogrzeb zmarłej królowej Elżbiety II we wrześniu 2022 r.

ZOBACZ: Członkowie rodziny królewskiej śpiewają hymn narodowy podczas nabożeństwa z okazji Dnia Pamięci

Piękny płaszcz królewski ma kontrastujące wstawki z włoskiej wełny i bogatej satyny, a niestandardowy haft autorstwa Jenny King Stitch zdobi stanik, spódnicę i rękawy kwiatami, które mają szczególne znaczenie dla zmarłej królowej.

Panele składały hołd ulubionym kwiatom Jej Królewskiej Mości – konwaliom – i zawierały także motywy kwiatowe z bukiet ślubny królowej na jej ślub z księciem Filipem w 1947 r.

©Getty
Księżna Edynburga ponownie założyła suknię z pogrzebu zmarłej królowej

W tamtym czasie zespół Suzannah London podzielił się rzadkim spojrzeniem zza kulis tworzenia historycznego stroju Sophie.

„To absolutny zaszczyt i przywilej, że wczoraj otrzymałam szansę bycia małą częścią współczesnej historii” – napisała Suzannah London na Instagramie.

„Dziękujemy naszemu oddanemu zespołowi i całej firmie @jennykingembroidery za umożliwienie wykonania tego pięknego projektu sukni płaszczowej dla Jej Królewskiej Mości Hrabiny Wessex. Wiele pięknych paneli z włoskiej wełny i jedwabnej satyny zostało wyhaftowanych jako hołd dla Konwalii – Jej Królewskiej Mości ulubione kwiaty, przeplatane kwiatami z jej ślubnego bukietu.”

Do zestawu z okazji Dnia Pamięci matka dwójki dzieci dodała elegancki czarny kapelusz łódkowy i zaczesała swoje blond włosy w niski kok.

Księżna Edynburga i wiceadmirał Sir Tim Laurence na balkonie ku pamięci©Getty
Sophie stanęła obok męża księżniczki Anny, wiceadmirała Sir Tima Laurence’a

Księżna Sophie podkreśliła swoje rysy mocnym czarnym makijażem oczu i delikatnym różem, dodając piękne perłowe kolczyki.

POSŁUCHAJ: Dowiedz się, jak będzie miał na imię książę William, gdy zostanie królem

Przejmujący występ księżniczki nastąpił tuż po tym, jak w sobotę zaprezentowała się jako królewska w Royal Albert Hall u boku księcia Edynburga.

Sophie Wessex w czarnej sukience z koronkowymi rękawami© Chrisa Jacksona
Księżna Edynburga była obecna wraz z mężem

Wszystkie oczy były zwrócone na Sophie, która wyglądała olśniewająco w „Velour Lace Sleeve Dress” od ME+EM na Festiwalu Pamięci Królewskiego Legionu Brytyjskiego.

Źródło

Previous article„Hamlet” na niebie? Historia najnowszej tajwańskiej linii lotniczej
Next articleTJ Watt przewyższa brata JJ w kategorii znaczących worków

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here