Dziś podczas nabożeństwa w Niedzielę Pamięci 2023 książę i księżna Walii złożyli hołd tym, którzy stracili życie podczas wojny.

Księżna Kate stała na balkonie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, skąd roztaczał się widok na Cenotaf, gdzie król Karol i książę William złożyli wieńce. Na tę uroczystą okazję stylowy członek rodziny królewskiej wystąpił w zestawie, który był równie elegancki, jak pełen szacunku.

WIĘCEJ: Księżna Kate właśnie wdrożyła ulubioną zasadę stylu Victorii Beckham

PRZECZYTAJ: Stylowa kurtka Burberry księżnej Kate to list miłosny do brytyjskiego dziedzictwa

Kate ponownie założyła jeden ze swoich ulubionych czarnych płaszczy w stylu militarnym od Catherine Walker. Połączyła go z traktatem Philipa kapelusz, który nosiła także w latach 2006, 2012 i 2017, oraz trzy przypinki w kształcie maków, które nosiła przez cztery kolejne lata. Przez lata biorąc udział w tym ponurym wydarzeniu, nosiła różne sylwetki od swoich ulubionych projektantów, przestrzegając jednocześnie zasad ubioru, w tym Alexandra McQueena i Catherine Walker, a także różnorodne kapelusze i fascynatory.

©Getty
Kate zadebiutowała niewidzianymi wcześniej kolczykami od zmarłej królowej

Jej całkowicie czarny wygląd uzupełniono kolczykami z tego samego półproduktu, co broszka z diamentem i perłowym liściem królowej Elżbiety. Nigdy wcześniej nie była ona pokazywana publicznie i stanowiła wzruszający hołd dla zmarłego monarchy. To wyrafinowane połączenie udowodniło jej skłonność do łączenia nowoczesności z ponadczasowością, zachowując jednocześnie absolutną adekwatność.

MORMI: Księżna Kate założyła właśnie czerwoną tweedową marynarkę, która jest trendem na AW23

PRZECZYTAJ: Niedrogi, masywny złoty naszyjnik księżnej Kate to idealny dodatek dla każdej dziewczyny

Księżna Walii założyła wzruszającą broszkę na pogrzebie zmarłej królowej 14 września 2022 r.© Pula WPA
Księżna Walii założyła wzruszającą broszkę na pogrzebie zmarłej królowej 14 września 2022 r.

Jej wygląd przypominał zestaw z zeszłego roku. Podczas pierwszej Niedzieli Pamięci w 2022 r., po śmierci królowej Elżbiety, nowa księżna Walii stanęła obok królowej Camilli ubrana w płaszcz Catherine Walker z kopertowym zapięciem, kapelusz z dużym rondem i rękawiczki.

wspomnienie Kate Middleton© Zdjęcie: Getty Images

Księżna Kate wykazała się bardziej zrelaksowanym sposobem przestrzegania pełnego szacunku kodeksu ubioru, w którym obowiązuje całkowity czarny strój, kiedy na początku tego tygodnia spotkała się ze strażnikami wojskowymi przed dzisiejszym wydarzeniem. Miała na sobie czarną dwurzędową marynarkę z wyrazistymi złotymi guzikami, nałożoną na nią czarny golf i spodnie z prostymi nogawkami.

Kate Middleton po raz pierwszy odwiedza Pułk Gwardii Smoków Królowej jako naczelny pułkownik©Getty
Kate po raz pierwszy odwiedza Pułk Gwardii Smoków Królowej jako naczelny pułkownik

Jak zawsze stylowy członek rodziny królewskiej wyglądał pięknie, skromnie na wzruszającym wydarzeniu.

Źródło

Previous articlePaul van Meekeren: Od dostarczania pizzy po bohaterskie zmagania w Pucharze Świata w krykiecie
Next articleKraje przesuwają godziny rozpoczęcia wieczornych meczów u siebie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here