AKTUALIZACJA W SOBOTĘ, odśwież, aby uzyskać więcej…: Nacisk w ostatniej chwili Cuda z udziałem gwiazdy Brie Larson Dzisiejszy program oraz w teatrze w Nowym Jorku po strajku aktorów, czy w weekend przychody Marvel Studios nie wzrosły ani trochę Cuda czyli piątek w okolicach miejsca, w którym się tego spodziewaliśmy 21,3 mln dolarów i weekendowe otwarcie pomiędzy 47–52 mln dolarów, najniższy w historii Disney’s Marvel Cinematic Universe. Och, także, Cuda otrzymuje od widzów jeden z kilku postpandemicznych wyników CinemaScore B Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa (B+), Thor Miłość i Grzmot (B+), Wieczni (Zespół Ant-Man i Osa: Quantumania (B). Oficjalne liczby Disneya już wkrótce.

Według wszystkich relacji i źródeł jest to katastrofalny wynik dla wartego 200 milionów dolarów filmu Marvel Studios. Ale czekaj, czy nie zadeklarowałeś 200 milionów dolarów Apple Original Studios i Paramount? Zabójcy Kwiatowego Księżyca przy 44 milionach dolarów sukces kilka tygodni temu? Usiądź, zaraz ci to wyjaśnię. Cuda misfire opowiada o rdzewieniu platynowej marki, która wymaga poważnego polerowania, a nie wypolerowania.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje mnóstwo powodów, dla których warto to zrobić Cuda nie zadziałało. Wielu szybko wskaże „zmęczenie superbohaterami” i fakt, że wspaniałe filmy komiksowe tysiąclecia przeżywają obecnie swój wielki upadek, podobnie jak wielkie hollywoodzkie musicale z lat 60. XX wieku.

NIE.

Zagorzali fani Marvela są oddani i kiedy wiedzą, że w planach jest dobry film, pojawiają się kilka razy. Zaledwie rok temu kontynuacja Wakanda Forever: Czarna Pantera zdobył piątkę, znalazł się w gronie Oscarów z pięcioma nominacjami (i zwycięstwem), a jego otwarcie zarobiło ogromne 181,3 mln dolarów, a na całym świecie zarobiło prawie pół miliarda dolarów i 859 mln dolarów. Również, Strażnicy Galaktyki Vol. 3 nie wypadł zbyt marnie dla Disneya z otwarciem wynoszącym 118,4 miliona dolarów, 359 milionami dolarów w kraju i 845 milionami dolarów itd. Świetne filmy o superbohaterach sprzedają się, a Marvels nie miał pulsu, począwszy od San Diego Comic-Con. To znaczy, pomimo strajku aktorów, w mieście nie było żadnego cholernego banera, billboardu ani plastikowej torby z wytłoczonym logo. Dlaczego przegapić tę okazję przed 150 tys., którzy nadal uczestniczyli w wydarzeniu? To tak, jakby Disney wiedział, że kontynuacja bitej śmietany to niewypał, i ograniczył straty.

NIE, Cuda krach nie wynika ze zmęczenia superbohaterami, ale z nadmiernej ekspozycji marki Marvel Cinematic Universe przez Disneya na Disney+ i te dziury po ćmach zaczynają być widoczne: zatrzymaj w kinach to, co przeznaczone jest dla kina, a w domu to, co jest przeznaczone do oglądania w domu. Oznacza to, że cały ten ogólny plan przesyłania strumieniowego do filmu nie działa ani nie jest powiązany w oszałamiający sposób, a z Pani Marvel nie będąc jedną z lepszych serii usług OTT (ala WandaWizja I Loki sezon pierwszy)jest cała czwórka fanów, którzy albo nie złapali Pani Marvel lub którzy byli tym zbyt zniechęceni, że z pewnością nie chcą tego oglądać Cuda.

Ale co ważniejsze, Marvel Studios, Cuda dzięki serii transmisji strumieniowych typu cross-over bla bla bla wygląda, jakby został zbudowany tak, aby można go było oglądać w domach, a nie po to, aby odciągnąć widzów od chwytu.

To ciekawe: wraz z uruchomieniem Echo na Disney+ Marvel oznaczył serial nową etykietą „Marvel Selects”, zachęcając widzów, aby tego typu treści nie wymagały od nich inwestycji w całe Marvel Cinematic Universe. Mogą podejść Echo jakby to była jednorazowa seria. Ta zmiana dokonana przez Marvel Studios wskazuje, że rezygnuje się z cienkiego rozpowszechniania MCU w programach telewizyjnych i filmach (i to pomimo faktu, że Echo jest spinoffem Sokole Oko I Śmiałek). Marvel, wróćmy do czasów Netflixa, kiedy Luke’a Cage’a, Jessiki Jones, I Punisher mieszkał w domach, a nie na dużym ekranie. Jest to wyraźnie lepsze dla biznesu.

Jak można było zrobić mniej poważną kontynuację fabularną filmu o wojnie światowej, który zarobił 1,1 miliarda dolarów, jakim jest Wonder Woman Marvela?Kapitan Marvel? Ten film jest najbardziej dochodowym filmem o superbohaterkach wszechczasów, ponad Cudowna kobieta (823,9 mln dolarów WW). Tak, wszyscy mówimy, żeby filmy o superbohaterach były jaśniejsze, a nie mroczniejsze, ale w przypadku Cuda to zmiana o 180 stopni w stosunku do bohaterskich korzeni oryginalnego filmu. Cuda zamiast tego jest to rodzaj przeskakującej w czasie, głupiej komedii, o którą fani nie prosili. To zmiana, która ogromnie kosztowała Marvel Studios całą serię Captain Marvel, sprowadzając ją teraz do roli drugoplanowej w pozostałej części MCU.

Ale wszyscy aktorzy uderzają w to wszystko, prawda? Tak, to część problemu, który związał Disneyowi ręce od dalszego rozgłaszania tego filmu, a zakaz aktorom promowania hitowych dzieł znacznie osłabił sprzedaż biletów w sezonie jesiennym. Ale jak odpiera jedno ze źródeł śledzących: „Nie mogę sobie wyobrazić całkowitej nieobecności Brie Larson Cuda trasa kampanii kosztowała kontynuację od pierwszego filmu 106 milionów dolarów. Z pewnością dzieje się coś innego.”

WIĘCEJ…

EKSKLUZYWNA, piątkowa aktualizacja popołudniowa: Cuda zapowiada się na najniższe krajowe otwarcie w historii tytułu Disney Marvel Cinematic Universe, z 3-dniowym wahaniem 47–55 mln dolarów. To mniej niż w Marvel/Universal Niesamowity Hulk (55,4 mln dolarów w 2008 r.) i mniej niż Człowiek Mrówka (57,2 mln dolarów, 2015).

Poczekaj chwilę – o czym Kaczor Howard, który zadebiutował za 5 milionów dolarów w 1986 roku? Mówimy o tych wszystkich filmach, których reżyserem i producentem był Kevin Feige, głównie w czasie, gdy był on producentem filmów Marvela dla Paramount i Disneya (Niesamowity Hulk bycie w kanonie, z epizodami autorstwa Iron Mana Robert Downey Jr).

Ale bardziej o niskich otwarciach dla filmów Marvela. Były też inne poza MCU Disneya, np. Sony/Marvel Morbiusa (39 mln dolarów w 2022 r.), 20th Century Fox, 2015 r Fantastyczna Czwórka ponowne uruchomienie (25,6 mln dolarów), 1998 rok Ostrze na 17 milionów dolarów i Fox/Marvel’s Śmiałek wersja telewizyjna Elektra za 12,8 mln dolarów. Porównywanie Cuda w przypadku tych filmów nie jest to najniższy wynik w historii pełnometrażowej adaptacji Marvela.

Wygląda na to, że piątek za film z Brie Larson, Teyonah Parris i Iman Vellani zarobi 21–22 mln dolarów, łącznie z zapowiedziami. Miejmy nadzieję, że kaskaderskie występy w ostatniej chwili z gwiazdami, które wróciły do ​​pracy po strajku aktorów, pomogą.

Numer 2 należy do trzeciego weekendu dziennego tytułu Peacock wytwórni Universal/Blumhouse pięć nocy u Freddy’egoczyli w 3691 kinach, co daje 2,6 mln dolarów w piątki i 3 dni – 7,8 mln dolarów, -59% i łącznie 126 mln dolarów.

WYŁĄCZNIE, zaktualizowano: Jak donoszą źródła, kontynuacja Marvel Studios, The Marvels, zarobiła około 6,5 miliona dolarów w czwartkowych wieczornych zapowiedziach. Disney zaoferował cenę 6,6 miliona dolarów za seanse, które rozpoczęły się wczoraj o 15:00.

Wielu obawia się, że ta budżetowana na 200 milionów dolarów kontynuacja gry z 2019 roku Kapitan Marvel – który jest najbardziej dochodowym filmem o superbohaterkach wszech czasów – może mieć najgorszy start w historii filmu Marvel Studios; niższa niż Niesamowity Hulk (która była premierą Universal, zanim Disney wchłonął MCU), która na początku zarobiła 55,4 miliona dolarów. Podczas śledzenia obniżono prognozy z 80 mln USD do 60 mln USD Cudaistnieje obawa, że Cuda mógłby na początek zarobić ponad 40 milionów dolarów.

Przy 6,5 miliona dolarów to jeden z najniższych zapowiedzi Marvela, jakie widzieliśmy ostatnio, tylko o jeden stopień wyżej Człowiek Mrówka (6,4 mln dolarów, 57,2 mln dolarów) i mniej niż listopadowe niewypały Disneya Wieczni (9,5 mln dolarów przedpremierowych, 71,2 mln dolarów otwarcia) i Thor: Mroczny świat (7,1 mln dolarów przedpremierowych, 85,7 mln dolarów). Niesamowity Hulk ma najniższą liczbę zapowiedzi tytułu MCU wynoszącą 2 miliony dolarów w epoce zapowiedzi, ale wtedy zapowiedzi zaczynały się o północy.

Wskazano przedsprzedaż biletów na kwotę 5 mln dolarów Cuda wleciał do Błyskmądre otwarcie terytorium. Jednakże, BłyskKwota przedpremierowa była wyższa i wyniosła 9,7 mln dolarów poza godzinami seansów, które rozpoczęły się w czwartek o 15:00.

Krytyczne recenzje na Rotten Tomatoes są świeże w 61%, ale wynik oglądalności w RT jest wyższy i wynosi 85% – co jest obiecujące, jednak zagorzali zawsze wychodzą w czwartkowy wieczór. W czwartek wieczorem opuszczenie PostTrak z ComScore/Screen Engine było dotkliwe dla ogółu widzów i wyniosło 3,5 gwiazdki, ale 4 i pół gwiazdki od rodziców i 5 gwiazdek od dzieci poniżej 12 roku życia. To powiedziawszy, dzieci i rodzice łącznie stanowili jedynie 9% wczorajszej widowni. Cuda wypaczona liczba chłopców wyniosła 63%, przy czym największa frekwencja wśród mężczyzn w wieku powyżej 25 lat wyniosła 45%, a kobiet w wieku powyżej 25 lat – 24%. To ostatnie demo dało najlepszą ocenę ze wszystkich wersji demonstracyjnych – 61%.

Istnieje cała kakofonia powodów Cuda nie gra na lepszym poziomie, a jednym z nich jest niedawno zakończony strajk aktorów, który stłumił promocję zdjęcia na Comic-Conach w San Diego i Nowym Jorku. W ciągu ostatnich dwóch dni od zakończenia strajku ekipa zdjęcia była w wielkim szoku, aby pokazać ją późną nocą w telewizji (Brie Larson ma pojawić się w programie Dzisiejszy program dziś wieczorem), a także pojawić się w kinach; Iman Vellani i reżyserka Nia DaCosta zrobili to wczoraj w hollywoodzkim El Captain.

Larson, biorąc pod uwagę koniec strajku, może w końcu wykrzyczeć to światu Cuda są tutaj:

Firma zajmująca się analizą mediów społecznościowych RelishMix zauważa, że ​​rozmowy na „Cuda śledzi mieszane tendencje w stronę niezadowolenia, debatując nad kwestiami zmęczenia superbohaterami i porównując ten tytuł z tytułami Marvela z ostatniej dekady, stwierdzając: „Wszyscy tęsknimy Mściciele.’ Dodatkowa frustracja wynika z konieczności obejrzenia kilku seriali telewizyjnych, aby nabrać tempa w pracy nad filmem”.

Świat mediów społecznościowych według RelishMix dla Cuda w TikToku, Instagramie, Facebooku, X i YouTube liczba wyświetleń wynosi 599 mln, co stanowi 14% w porównaniu z normami komputerowymi dotyczącymi tytułów o superbohaterach. Uch.

Kolejnym filmem, który ma upaść w ten weekend, jest oparty na wierze musical Sony/Afirm Podróż do Betlejem który zarobił 250 tys. dolarów zeszłej nocy z podglądów, które rozpoczęły się o 14:00 z 1823 lokalizacji. Zdjęcie ma pojawić się w postaci niskich, jednocyfrowych wartości.

Gdzie indziej w kasie Universal/Blumhouse w drugi czwartek dnia i daty Peacock Five Nights Freddys zarobił wczoraj 1,1 mln dolarów, +15% w porównaniu ze środą, przez drugi tydzień na poziomie 24 mln dolarów i łącznie 118,2 mln dolarów w 3789 kinach.

AMC Taylor Swift: Trasa koncertowa Eras odnotował szacunkową kwotę 767 tys. dolarów, a czwarty tydzień wyniósł 14,3 mln dolarów, co daje łączną kwotę 166,8 mln dolarów wynoszącą 3604.

Najważniejsza Zabójcy Kwiatowego Księżyca zarobił szacunkowo 650 tys. dolarów, -8%, w trzecim tygodniu na poziomie 9,95 mln dolarów i łącznie 55,2 mln dolarów w 3786 kinach.

A24 Priscilla przy 1359, drugi czwartek przyniósł kwotę 627 tys. dolarów, +8%, drugi tydzień wyniósł 7,5 mln dolarów, a suma bieżąca wyniosła 7,8 mln dolarów.

Studio Aniołów Po śmierci zarezerwowane w 2730 kinach przyniosły w czwartek 200 tys. dolarów, -20% i 3,08 mln dolarów w drugim tygodniu, co daje łączną kwotę 10 mln dolarów.

Źródło

Previous articleKraj nordycki ogłasza stan nadzwyczajny w związku z zagrożeniem erupcją wulkanu
Next articleKaya-Iloilo zdobywa mistrzostwo PFF Women’s League

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here