Królowa Camilla dała wspaniały pokaz podczas Festiwalu Pamięci Królewskiego Legionu Brytyjskiego, który odbył się w sobotni wieczór w Royal Albert Hall.

Towarzysząca swojemu mężowi, królowi Karolowi, królowa Camilla zajęła honorowe miejsce podczas specjalnego występu, będącego hołdem dla dwóch milionów żołnierzy służby narodowej, którzy służyli w latach powojennych do 1963 r. Jej Królewska Mość założyła piękną czarną koronkową suknię koktajlową projektu Fiony Clare .

© Chrisa Jacksona
Królowa Camilla uczestniczy w koncercie Royal British Legion Festival of Remembrance

Sukienka z długim rękawem była idealnym wyborem na chłodny wieczór, a Fiona Clare dokładnie wie, jaki rodzaj sukni lubi nosić królowa Camilla i w czym czuje się komfortowo. Fiona jest jednym z najbardziej zaufanych projektantów Jej Królewskiej Mości.

Na swojej stronie internetowej Fiona powiedziała: „Spędzam dużo czasu, przeglądając jej zdjęcia w różnych rzeczach, zanim podejmę decyzję o cięciach, ponieważ jest fotografowana pod każdym kątem, więc wszystko musi wyglądać dobrze. Dla każdego chcę, aby krój był idealny , ale dla niej chcę super, super idealnie.”

Wchodząc na miejsce, królowa Camilla zdecydowała się na elegancki czarny płaszcz z kołnierzykiem i została sfotografowana, ściskając prostą czarną wieczorową torebkę.

Królowa Camilla przybywa na Festiwal Pamięci Królewskiego Legionu Brytyjskiego w Royal Albert Hall © Pula WPA
Królowa Camilla przybywa na Festiwal Pamięci Królewskiego Legionu Brytyjskiego w Royal Albert Hall

Jak widać na powyższym zdjęciu, fryzura i makijaż królowej Camilli wyglądały perfekcyjnie – spójrzcie na połysk jej idealnie ułożonych włosów.

W festiwalu uczestniczyli także książę i księżna Walii, książę i księżna Edynburga, księżniczka królewska i wiceadmirał Sir Tim Laurence, książę i księżna Gloucester oraz książę Kentu.

Król Karol III i królowa Camilla zostali powitani przez lorda porucznika Wielkiego Londynu Kennetha Olisę podczas ich przyjazdu na Festiwal Pamięci Królewskiego Legionu Brytyjskiego w Royal Albert Hall © Pula WPA
Król Karol III i królowa Camilla zostali powitani przez lorda porucznika Wielkiego Londynu Kennetha Olisę podczas ich przyjazdu na Festiwal Pamięci Królewskiego Legionu Brytyjskiego w Royal Albert Hall

Poprzez słowa, pieśni i opowiadanie historii Festiwal celebruje zalety służby, które czynią ją istotną częścią życia Sił Zbrojnych i społeczeństwa obywatelskiego.

W Niedzielę Pamięci królowa Camilla weźmie udział w Narodowym Nabożeństwie Pamięci w Cenotafie, gdzie będzie oglądać nabożeństwo z Balkonu Centralnego Biura ds. Zagranicznych, Wspólnoty Narodów i Rozwoju.

Królowa Camilla zdecydowała się na wieczorowy makijaż z połyskiem© Pula WPA
Królowa Camilla zdecydowała się na wieczorowy makijaż z połyskiem

Król Karol złoży wieniec wyprodukowany przez The Poppy Factory i ozdobiony jego wyścigowymi barwami; szkarłat, fiolet i złoto.

Królewskie barwy wyścigowe zostały również uwzględnione na wieńcach króla Jerzego V, króla Jerzego VI i królowej Elżbiety II.

W imieniu Jej Królewskiej Mości jej koniuszy major Ollie Plunket z The Rifles złoży wieniec, który bardzo przypomina wieniec wyprodukowany dla Jej Królewskiej Mości Królowej Elżbiety, Królowej Matki.

POWIĄZANY: Wyjaśniono nowy, nowoczesny wygląd królowej Camilli

95 zamkniętych płatków maku jest wykonanych z klejonej tkaniny, a wieniec będzie nosił kolory wyścigowego jedwabiu HM The Queen – brązowy, czerwony i żółty.

Źródło

Previous articleBiden popełnia KOLEJNĄ żenującą gafę, gdy potyka się na nabożeństwie z okazji Dnia Weterana i wydaje się, że zgubił się podczas składania wieńca
Next articleAnge dołącza do Conte, Guardioli i Kloppa z rzadką nagrodą, ale Spurs zostali pokonani przez Wilki w 96. minucie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here