Krisa Jennera nie pozostawia żadnych kamieni bez zmian – włączając technologię – w naprawianiu sytuacji z córką Khloe Kardashian!

Napięcie między mamą a współzałożycielką Good American trwa nadal w najnowszym odcinku „The Kardashian” stacji Hulu. Jednak matka rodziny KarJenner nie waha się przyznać do swoich błędów i pozwala, aby portfel przemówił w najsłodszym, przepraszającym geście.

Kris Jenner próbuje odzyskać serce Khloé Kardashian za pomocą technologii

W tym tygodniu uwielbiany odcinek reality show opowiadał o dramacie między matką i córką w związku z rzekomym brakiem wsparcia. Khloé oskarżyła Kris o stronnicze traktowanie, twierdząc, że 68-latka bardziej ceniła swoje pozostałe dzieci niż gospodarza „Kocktails with Khloé”.

Argumenty Khloé poruszyły serce jej matki, gdy producent wykonawczy „Z kamerą u Kardashianów” postanowił naprawić ich mosty w wyjątkowy sposób. Choć córka Kris życzyła sobie, aby bizneswoman była fizycznie obecna, założycielka Jenner Communications zdecydowała się na obecność wirtualną.

Idąc za sugestiami Paris Hilton i Howiego Mandela, matka szóstki dzieci zwróciła się ku technologii, aby rozwiązać swoje problemy, instalując w domu Khloé maszynę z hologramem. Wirtualnie wyświetlany Kris obdarzył gospodarza „Revenge Body” całą uwagą, jakiej mogła potrzebować, witając ją w całej rezydencji.

MEGA

Niekonwencjonalny sposób, w jaki Kris pokazała się córce, poruszył serce 39-latki. W swoim konfesjonale gwiazda „Khloé & Lamar” na zaskoczenie zareagowała pozytywnymi uwagami, mówiąc:

„To takie urocze, że moja mama próbuje sprawić, żebym poczuła, że ​​usłyszała naszą kłótnię, bo normalnie zawsze mówi, że musi iść i ignorować wszystko, co mówię, więc przynajmniej wiem, że mnie słucha i słyszy .”

Kosztowna próba Kris uporządkowania różnic z Khloé miała miejsce po tym, jak współautorka „Dollhouse” zrobiła pierwszy krok w kierunku ich pojednania. Mimo że czuła się niedoceniana przez matkę, osobowość telewizyjna wspierała mamę na przyjęciu w związku z jej współpracą z firmą Safely.

„Toczymy krótkotrwałą walkę, ale ona na zawsze zostanie moją mamą” – Khloé powiedziała o swoim występie na wydarzeniu. Matka dwójki dzieci podkreśliła, że ​​zawsze będzie wspierać swoją matkę bez względu na ich problemy, co poruszyło Kris. 68-latka, szczęśliwa, że ​​widzi córkę na kolacji, powiedziała: „Nienawidzę, kiedy się na mnie złościsz, bo w nocy nie mogę spać”.

„Jestem pewna, że ​​spałeś doskonale” – odparowała Khloé, bezczelnie przewracając oczami. Jednak Kris potwierdziła, że ​​jej nieprzespane noce są uzasadnione, twierdząc: „Nie, nie mam. Ale cieszę się, że dzisiaj przyszedłeś. Nie wiedziałem, czy się pojawisz, czy nie.

Słowa producenta telewizyjnego trafiły w czuły punkt współautorki „Kardashian Konfidential”, zmuszając ją do przypomnienia Kris o ich problemach. „Mamo, oczywiście, nie obchodzi mnie, przez co przechodzimy, nadal zamierzam robić to, co jest moralnie słuszne” – wyjaśniła 39-latka.

„Chcę, żebyś się rozejrzał i zobaczył, że nie ma tu żadnego z twoich pozostałych dzieci, ale ja jestem i [I’m] ten, którego maltretujesz najbardziej” – ubolewała Khloé. Jednak Kris zlekceważyła jej ból komentarzem: „Znęcanie się? Och, nie zaczynamy tego ponownie.

Khloe Kardashian, Kris Jenner i Korey Gamble wychodzą razem z kolacji w Osteria Mozza w Hollywood w Kalifornii
MEGA

Pomimo swojego nastawienia podczas kolacji mama pragnie naprawić swój związek z Khloé, biorąc pod uwagę maszynę z hologramem, którą zainstalowała po ich kłótni. Gwiazda „Kourtney i Khloé Take Miami” podzieliła się podobnymi uczuciami w swoim konfesjonale, mówiąc:

„To zdecydowanie nie rozwiązuje głębszego problemu między mną a moją mamą, ale w tym momencie już mnie to nie obchodzi. Uwielbiam to, że się śmiejemy, a ona po prostu uważa, że ​​to najzabawniejsza rzecz na świecie. Chcę więc, żebyśmy się śmiali i dobrze się bawili”.

Khloé Kardashian ostro skrytykowała Kris za brak wsparcia

Jak już wspomniano, walka pomiędzy Khloé i Krisem jest emitowany od jakiegoś czasu, łącznie z zeszłotygodniowym odcinkiem serialu „Kardashians” Hulu. Biznesmenka i jej córka pokłóciły się w związku z przedsięwzięciami biznesowymi 39-latki, co doprowadziło do ataków artysty na jej matkę.

Kłótnia rozpoczęła się, gdy Kris zasugerowała córce, aby dołączyła do branży podcastów, na co Khloé stanowczo odmówiła. Jednak niczym prawdziwy menadżer 68-latka próbowała sprzedać swoją propozycję, komplementując matkę dwójki dzieci.

Niemniej jednak słodkie słowa na temat jej dowcipu i humoru nie wpłynęły na stanowisko Khloé przeciwko biznesowi podcastów. Kiedy jej matka nalegała, przedsiębiorca wyraziła obawy dotyczące niesprawiedliwego traktowania Kris. „Nigdy nie czułam, że są ludzie, którzy się mną opiekują. Wszystko muszę zrobić sama” – stwierdziła towarzyszka.

„Nigdy mnie nie… słyszano. Założyliśmy plaster na dziurę po kuli” – kontynuowała osobowość medialna, po czym podkreśliła, że ​​jej matka nie była świadoma jej zmagań. „Nie masz pojęcia, jak nie śpię, jak nie mogę robić żadnej z rzeczy, które robię, bo próbuję naprawić te wpadki, które się wydarzyły” – zawodziła Khloé, gdy Kris próbowała ją pocieszyć.

Źródło

Previous articleNajlepsze oferty generatorów: duże oszczędności na generatorach o mocy do 13 000 W — CNET
Next articleNie wspominając o VAR: Vuck marnuje szansę przeciwko bezstrzelnemu Nixowi, ale nikt nie jest zadowolony, ponieważ dominują sędziowie i technicy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here