CNN

Kim Kardashian i Kanye West doszli do porozumienia rozwodowego, podaje CNN źródło posiadające wiedzę na temat negocjacji.

Zgodnie z umową, której projekt otrzymała CNN, Kardashian będzie otrzymywać 200 000 dolarów miesięcznych alimentów od Westa, który w zeszłym roku legalnie zmienił nazwisko na Ye i będzie dzielić wspólną opiekę nad czwórką ich dzieci.

CNN zwróciło się do przedstawicieli Kardashian i Westa z prośbą o komentarz.

Kardashian złożyła pozew o rozwód z Westem w lutym 2021 roku, powołując się na różnice nie do pogodzenia.

Para pobrała się podczas wystawnego wesela we Włoszech w 2014 roku.

W marcu 2022 roku Kardashian została prawnie uznana za samotną po otrzymaniu prośby o zmianę stanu cywilnego.

W wywiadzie dla Vogue na początku tego roku założycielka Skims wyjaśniła, co doprowadziło do jej głośnego rozstania, mówiąc, że „przez tak długi czas robiłam to, co uszczęśliwiało innych ludzi” i że zdecydowała „Zamierzam sprawić sobie szczęśliwy.”

Następnie dodała, że ​​„nawet jeśli spowodowało to zmiany i spowodowało mój rozwód, myślę, że ważne jest, aby być ze sobą szczerym w kwestii tego, co naprawdę cię uszczęśliwia”.

„Wybrałam siebie” – powiedziała publikacji. „Myślę, że to w porządku wybrać ciebie”.

We wrześniu West, który pod koniec tego roku stracił wiele partnerstw biznesowych w wyniku serii antysemickich komentarzy, publicznie przeprosił Kardashian w wywiadzie dla „Good Morning America” za „wszelkie stresy”, jakie jej spowodował.

„To jest matka moich dzieci i przepraszam za wszelki stres, który spowodowałam, nawet za moją frustrację, ponieważ Bóg wzywa mnie, żebym była silniejsza” – powiedziała West.

Źródło

Previous articleNajlepsze oferty na materace na Czarny Piątek: zaoszczędź setki na nowym materacu dzięki wczesnym ofertom – CNET
Next articlePBA: Meralco odwraca Blackwater i rozpoczyna 2:0 w Pucharze Komisarza

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here