Kevina Costnera dziedzictwo hitowego serialu Paramount „Yellowstone” jeszcze się nie skończył, ponieważ rok 2024 niesie ze sobą nową nadzieję dla fanów!

Weteran Hollywood rozpoczął swoją fenomenalną kreację Johna Duttona w ukochanym serialu dramatycznym w 2018 roku i od tego czasu gra tę fikcyjną postać przez cztery sezony programu. Pomimo otrzymania Złotego Globu za występ w telewizji, krążyły plotki, że artysta opuści piąty sezon serialu.

Odejście Costnera, rzekomo spowodowane konfliktem w harmonogramie, wprawiło fanów w szał zmartwień w związku z jego dostępnością do kręcenia „Yellowstone”. Na szczęście przygoda 68-latki z serialem będzie kontynuowana dzięki nowo ogłoszonemu harmonogramowi produkcji, co jest błogosławieństwem dla rozwodu kalifornijskiej sensacji z Christine Baumgartner.

Ostatnie odcinki „Yellowstone” Kevina Costnera wyemitowane w 2024 r

Odejście dwukrotnego zdobywcy Oscara z serialu „Yellowstone” odbiło się szerokim echem w grudniu zeszłego roku, a źródła podają, że osobowość telewizyjna odejdzie w 5. sezonie. Costner rzekomo chciał skupić się na zdjęciach do dwuczęściowego westernu „Horizon”, który miałby negatywnie wpłynęło na jego występ w serialu Paramount.

Pierwsza część filmu zadebiutuje w czerwcu 2024 r., a kolejna w sierpniu 2024 r. Wiele osób obawiało się, że 68-latek będzie gotowy do kręcenia serialu „Yellowstone”, gdyż Paramount ogłosiło wcześniej, że zakończy program w piąty sezon z dwuczęściowym wydaniem.

Pierwsze osiem odcinków sezonu 5 wyemitowano od listopada 2022 r. do stycznia 2023 r. Jednak produkcja programu nie mogła być kontynuowana z powodu strajków SAG-AFTRA i WGA. Choć strajk scenarzystów zakończył się dwa miesiące temu, strajk aktorów trwa.

Zawieszenie wszelkiej działalności produkcyjnej z powodu strajków było dla Costnera błogosławieństwem w nieszczęściu. Według Różnorodnośćemisja ostatnich odcinków „Yellowstone” została przesunięta na listopad 2024 r., co rozwiązuje wcześniejsze sprzeczne zobowiązania gwiazdy „McFarland, USA” wobec serialu Paramount i westernu „Horizon”.

Kolejne dobre wieści dla fanów „Yellowstone” nastąpiły, gdy showrunnerzy ogłosili, że ukochany serial będzie miał dwie serie spin-off – „1944” i współczesną serię zatytułowaną „2024”. Podobnie jak w przypadku oryginalnego programu, oba programy będą produkowane w koprodukcji przez MTV Entertainment Studios i 101 Studios. Zachwycając się nadchodzącymi projektami, dyrektor generalny Showtime & MTV Entertainment Studios, Chris McCarthy, powiedział:

„W ciągu pięciu lat przekształciliśmy „Yellowstone” z przebojowego programu telewizji kablowej w USA z pięcioma milionami widzów w globalną hitową serię z ponad 100 milionami fanów na całym świecie i wieloma rozszerzeniami – a dopiero zaczynamy”.

McCarthy mówił dalej: „Po sukcesach filmów „1883” i „1923” nasze nowe planowane spin-offy, „1944” i „2024”, zabiorą widzów w ekscytującą, nową i nieoczekiwaną podróż dzięki złożonej i wciągającej historii, która stała się znakiem rozpoznawczym serii i pomogła przekształcić ją w światowe zjawisko kulturowe – dzięki kreatywnemu umysłowi Taylora Sheridana”.

Kevin Costner powrócił do śpiewania ze swoim zespołem po rozwodzie

Na kilka dni przed podjęciem decyzji w sprawie występu Costnera w „Yellowstone” 68-latek wrócił na miejsce kręcenia kultowego serialu, aby zaśpiewać swój blues po rozstaniu z Christine Baumgartner. Spotkanie artysty z jego wieloletnią grupą muzyczną Modern West zostało uchwycone na stronie aktora na Instagramie.

MEGA

Gwiazda „Dances With Wolves” udostępniła kompilację wideo z prób i występów swojego zespołu na żywo w słynnym barze Million Dollar Cowboy Bar w Jackson Hole w stanie Wyoming. Weteran Hollywood uśmiechał się na klipie i był szczęśliwy, że może ponownie wystąpić po trudnym rozwodzie.

Costner powtórzył, że docenia powrót do Yellowstone, dziękując fanom za obecność na jego występach. Pisząc w imieniu swoim i zespołu Modern West, mieszkaniec Kalifornii podpisał się:

„Zespół i ja spędziliśmy naprawdę niesamowite kilka nocy grając w @milliondollarcowboybar. Zawsze uwielbiam być w Jackson Hole, gdzie gościnność jest tak legendarna, jak osiodłane stołki barowe tego honky tonka. Dziękujemy za pokazanie nam dobrej zabawy!”

Co zaskakujące, zdobywca nagrody Primetime Emmy za powstanie zespołu Modern West mógł podziękować swojej byłej żonie. Baumgartner zachęcała swojego ówczesnego męża do kontynuowania występów po przerwie Costnera w muzyce. Aktor rzucił gitarę po rozwiązaniu swojego krótkotrwałego zespołu z lat 90., Raving Boy.

W wywiadzie z 2014 roku aktor „Bull Durham” zastanawiał się nad wpływem Baumgartnera, mówiąc: „W pewnym sensie kręciło mi się to wszystko i w pewnym sensie tego unikałem. Przez dwa lata namawiała mnie, żebym to robił, bo widziała, jak bardzo lubię to robić. I w końcu powiedziałam, że tak.”

Była para zakończyła swój wieloletni związek w maju 2023 roku, kiedy projektantka torebek złożyła pozew o rozwód, żądając wysokich alimentów. Baumgartner zażądał prawie 200 000 dolarów na rzecz trójki dzieci duetu, co było kosztownym posunięciem, które nie poszło zgodnie z planem, a para rozstrzygnęła spory poza sądem.Źródło

Previous articleTransmisja na żywo Commanders vs. Seahawks: jak oglądać 10. tydzień NFL już dziś w Internecie – CNET
Next articleA scene from Nazi Germany? No, this is London in 2023: The horrifying anti-Semitic placards brandished by protestors on the Armistice Day march – as Suella Braverman says 'sick, inflammatory' signs on display 'mark a new low'

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here