Kelly Clarkson zostawia przeszłość w przeszłości i przyjmuje wszystko, co nowe, w każdym znaczeniu tego słowa!

Piosenkarka „Red Flag Collector” cieszy się nowym początkiem, odkąd przeprowadziła się do innego kraju i rozpoczęła piąty sezon swojego talk show o tej samej nazwie w swoim nowym studiu NBC w Nowym Jorku.

Teraz nie tylko ma nowy dom dla swojej rodziny i swojego programu, ale także ma nowy wygląd.

ZOBACZ: Kelly Clarkson ponownie przeżywa żenującą awarię garderoby podczas kręcenia teledysku

Kelly wróciła do piątego sezonu swojego talk show po tym, jak niedawno schudła – o czym niedawno wspomniała po raz pierwszy na antenie – a teraz zadebiutowała także w nowej fryzurze.

Podczas poniedziałkowej odsłony jej programu – który miał Pamiętniki wampirów ałun Iana Somerhaldera i były Sobotnia noc na żywo gwiazda Lesliego Jonesa jako goście – była uczestniczka American Idol pochwaliła się nową fryzurą: grzywką.

Kelly wyglądała fantastycznie ze swoimi długimi blond włosami, teraz stylizowanymi na delikatne, proste grzywki, a jeszcze bardziej efektownie wyglądała, zakładając bawełniany czarny top z długim rękawem i dekoltem w łódkę w połączeniu ze świąteczną, złotą plisowaną spódnicą.

Jej fani szybko podzielili się wyrazami aprobaty dla jej nowego wyglądu w komentarzach na oficjalnej stronie The Kelly Clarkson Show na Instagramie, a jeden z nich entuzjastycznie napisał: „TUTAJ PO GRZYWKĘ!!!!”. inni poszli w jego ślady: „Niesamowite włosy!” i: „Spójrz, jak moja cudowna królowa Kelly Clarkson właśnie podkrada się do mnie z gorącą grzywką” oraz: „Kelly, mam grzywkę! Ruszaj się, dziewczyno!” a inny z jej fanów dodał: „Uwielbiam twoją grzywkę, Kelly!”

MORE: Kelly Clarkson dramatycznie schudła w przepięknej, podkreślającej figurę skórzanej spódnicy

WIĘCEJ: Kelly Clarkson błyszczy na najnowszym zdjęciu, ogłaszając „osobiste” wieści po przeprowadzce do Nowego Jorku

Kelly niedawno opowiedziała o swoim nowym wyglądzie i utracie wagi w rozmowie w swoim programie z gwiazdą Today Show Jenną Bush Hager i jej siostrą bliźniaczką Barbarę Busz.

© NBC
Kelly niedawno przeprowadziła się z rodziną i wyjechała do Nowego Jorku

Zapytana, czy bliźniaczki często ubierają się tak samo jak dzieci, Jenna ubolewała, że ​​nie mieści się już w ubrania swojej siostry, a Kelly z kolei wykrzyknęła: „Ja nie pasuję w swoje!”

Ciągnęła dalej: „Uwielbiam tracić na wadze…”, po czym Jenna wtrąciła się: „Żartujesz sobie?! Wyglądasz niesamowicie!” Następnie Kelly wyjaśniła: „Nie, czekaj, uwielbiam tracić na wadze, ale rzecz w tym, że dżinsy są takie twarde. Mam wrażenie, że dżinsy są takie twarde, kiedy masz tyłek…”

Czerwony garnitur Kelly Clarkson© Getty Images
Piosenkarka na listopadowym wydarzeniu w Nowym Jorku

„Chcesz, żebym zabrał cię na zakupy w dżinsach?” Następnie Jenna zaproponowała, chociaż Kelly wyznała: „Nie chcę iść na zakupy”, na co Jenna ostatecznie odpowiedziała: „Czy powinnam zrobić to samo, co robię dla Hody [Kotb] i wysłać ci dżinsy?”

WIĘCEJ: Kelly Clarkson w zaskakujący sposób przyznaje się do „więcej dzieci” po skomplikowanym rozwodzie

Kelly Clarkson występuje w programie Kelly Clarkson©Getty
Kelly kręci teraz swój program w Rockefeller Center

“Robisz to?!” Kelly wykrzyknęła rozbawiona, po czym dodała: „Jestem najgorsza. Dżinsy są takie twarde. Tak czy inaczej… To problem pierwszego świata”.

Chociaż wcześniej Kelly unikała wspominania o swojej niedawnej utracie wagi, w 2018 roku, po utracie aż 40 funtów, uznała, że ​​książka Stevena R. Gundry’ego The Plant Paradox zainspirowała ją do zmiany diety.

Poznaj najważniejsze i najgorętsze wiadomości, funkcje i profile gwiazd ze Stanów Zjednoczonych. Zarejestruj się, aby skorzystać z naszego HELLO! Biuletyn Hollywood i otrzymuj go bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Źródło

Previous articlePSA przygotowuje czerwony dywan dla bohaterów sportu 2023
Next articleNowa drużyna przejmuje tron ​​​​w naszych rankingach futbolu uniwersyteckiego

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here