Kela Mitchella Amy Sussman/Getty Images

Ałun Nickelodeon Kela Mitchella jest na dobrej drodze do powrotu do zdrowia po niedawnym zagrożeniu zdrowotnym.

„Jestem wdzięczny za powódź modlitw i pozytywnych wibracji, które mnie otoczyły w tym naprawdę przerażającym czasie” – napisała Mitchell (45 l.) Instagrama w środę, 8 listopada. „Przerażenie było prawdziwe, ale wsparcie też”.

Kontynuował: „Dzięki łasce Bożej i umiejętnościom zespołu medycznego jestem teraz na drodze do powrotu do zdrowia w domu, otoczony miłością mojej rodziny. Twoja dobroć okazała się ratunkiem i nie mogę ci wystarczająco podziękować. Dużo miłości dla każdego z Was.”

The Wszystko to ałun nie ujawnił jednak natury swojej choroby TMZ w środę poinformował, że Mitchell został przyjęty do szpitala w Los Angeles.

W piątek 10 listopada Mitchell opowiedział o swoich obawach zdrowotnych Instagrama post, zauważając, że początkowo czuł się odwodniony i próbował zaradzić temu, pijąc więcej wody.

„Kiedy to zrobiłem, cała prawa strona mojego ramienia i noga była zdrętwiała, a potem nie mogłem przełykać” – wspomina. „I wtedy wpadłam w panikę. Pojechałem więc sam do szpitala… wpadłem w panikę, więc powlókłem się do samochodu.

Po przybyciu na ostry dyżur Mitchell „nie zdał” wielu wstępnych testów dotyczących jego stanu, a lekarze zauważyli, że jego zdolności motoryczne „nie działały”.

„To, czego się obawialiśmy, nie było tym, czym było. W rzeczywistości był to wybrzuszony dysk, będący wynikiem wcześniejszej kontuzji, który uciskał nerw, naśladując wszystkie objawy, przez które przechodziłem” – dodał. „Dziękuję Bogu, że jestem dobry!”

żona Mitchella, Asia Lee, opublikowała ponownie początkowe oświadczenie w mediach społecznościowych w swojej historii na Instagramie. Od stycznia 2012 roku jest żoną komika, mają córkę Wisdom i syna Honora. Mitchell jest także ojcem córek Allure i Lyric, które dzieli z byłą żoną Tyishy Hampton.

W komentarzach znani przyjaciele Mitchella życzyli szybkiego powrotu do zdrowia. Kenana Thompsonaze swojej strony wysłał trzy emoji modlących się rąk.

Mitchell i Thompson są przyjaciółmi i współpracownikami od 1994 roku, poznali się na planie serialu Nickelodeon Wszystko to. Ich umiejętności komediowe zapewniły im własny spin-off zatytułowany Kenana i Kelatrzy lata później na podstawie szkicu o tym samym tytule.

„Nie zrobiliśmy tego [know each other before All That] i to zabawne, jak się wszyscy poznaliśmy” – wspomina Mitchell w marcowym wywiadzie dla programu The Tonight Show z Jimmym Fallonem w roli głównej. „Nie wiem, czy to zaplanowali, ale kazali wszystkim dzieciom jedno po drugim wysiadać z windy w holu. Pamiętam, że już tam byłem, winda się otworzyła i wyszedł ten dzieciak Potężne kaczki włączony bieg, miał łyżworolki i wszystko. … Mówię sobie: „Muszę spędzić czas z tym dzieciakiem!”

Dodał wtedy: „Czuję się tak, jakbym był ze mną i Kenanem, to było tak, jakbym powiedział żart, a on go dokończył i po prostu czułem, że naprawdę dobrze się zgraliśmy”.

Duet Kenana i Kela serial trwał cztery sezony i zawierał klasyczny obecnie skecz „Good Burger”, który zainspirował film z 1997 roku o tym samym tytule.

Po latach fanów domagających się Dobrego burgera kontynuacja, Thompson, 45 lat, a Mitchell w końcu ogłosili w marcu, że trwają prace nad filmem. Produkcja rozpoczęła się kilka miesięcy później, w maju.

Dobry burger 2, który trafi do Paramount+ 22 listopada, ponownie połączy postacie Eda i Dextera stworzone przez Thompsona i Mitchella. Jak wynika z oficjalnego zwiastuna, dwóch pracowników fast foodu zajmuje się swoimi starymi wybrykami pomiędzy zmianami w restauracji.Źródło

Previous articleŚmierć Irvina Sihlophe’a: zmarł prezenter sportowy Ukhozi FM
Next articleNowicjusze z „Zagranicznego” świata wytyczają różne ścieżki debiutu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here