Keke Palmera Taylor Hill/WireImage

Keke Palmera nie uważa, że ​​jej syn Leodis jest bezpieczny z byłym chłopakiem Dariusz Jackson.

We wniosku Palmer złożonym w czwartek, 9 listopada, w sprawie zakazu zbliżania się, zarzuciła, że ​​29-letni Jackson był „ostry” wobec ich dziecka na początku tego roku.

„26 września 2023 roku martwiłam się o bezpieczeństwo Leo po tym, jak Darius był na niego bardzo sfrustrowany, gdy Leo płakał, gdy Darius zmieniał mu pieluchę” – stwierdziła 30-letnia Palmer w swoich dokumentach sądowych, które zostały sprawdzone przez Tygodnik „Nas”. „Darius zaczął być szorstki fizycznie wobec Leo, a ja wkroczyłem, aby upewnić się, że Darius go nie skrzywdzi”.

The Nie Star twierdziła dalej, że Jackson „rozgniewał się” i prawie doszło do „przeciągania liny” o syna. „Darius w końcu puścił i Leo nie doznał krzywdy, ale kiedy trzymałam Leo, próbując go pocieszyć i dokończyć zmianę pieluchy, Darius uderzył mnie w głowę, po czym wybiegł z pokoju” – stwierdziła.

Kalendarium związku Keke Palmer i chłopaka Dariusa Jacksona

Powiązany: Kalendarium związku Keke Palmera i Dariusa Jacksona

Dzięki uprzejmości Keke Palmer/Instagram Keke Palmer odnalazł miłość w Dariusie Jacksonie prawie dwa lata przed powitaniem pierwszego dziecka – ale ich romans wygasł w 2023 roku. „Byłeś błogosławieństwem z góry” – Jackson opowiedział gwiazdę „Nie” przez swój Instagram w sierpniu 2021 r. „Nigdy bym się nie spodziewał, że lato 2021 tak się potoczy […]

Jackson nie odniósł się publicznie do żadnego z zarzutów Palmera, ale w czwartkowy wieczór zamieścił wiadomość dla swojego syna. “Kocham Cię synu. Do zobaczenia wkrótce” – napisał Jackson na Twitterze. Tygodnik „Nas”. poprosił o komentarz.

W czwartek Palmer złożyła wniosek o pełną opiekę nad 8-miesięcznym synem pary oraz o zakaz kontaktów między nią a Jacksonem. Zarzuciła, że ​​w trakcie ich związku osobisty trener wielokrotnie stosował przemoc fizyczną.

Keke Palmer twierdzi, że Darius Jackson był szorstki w stosunku do syna, który próbował terapii dla par 2

Keke Palmera, Leo Jacksona i Dariusa Jacksona. Dla Griffin/Getty Images

Palmer zaczęła spotykać się z Jacksonem w sierpniu 2021 roku. W lutym powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ich związek trafił na pierwsze strony gazet w lipcu, kiedy Jackson publicznie zawstydził Palmera za noszenie przezroczystości Bileter koncert w Las Vegas.

Podziały gwiazd 2023: gwiazdy, które to nazwały, rezygnują z tegorocznego splitu

Powiązany: Rozstania gwiazd 2023: gwiazdy, które rozstały się w tym roku

Podczas gdy wiele par celebrytów przeszło długą drogę w Hollywood, inne romanse nie przetrwały próby czasu. Kylie Jenner i Travis Scott zapoczątkowali związek, który powtarzał się z przerwami w 2017 roku, powitając na świecie dwójkę dzieci: córkę Stormi i syna, którego imienia jeszcze nie ujawnili, odpowiednio w lutym 2018 i lutym 2022 roku. „Us Weekly” zbankrutował […]

„To strój, który… ty jesteś mamą” – napisał Jackson za pośrednictwem X (dawniej Twitter). „Żyjemy w pokoleniu, w którym mąż rodzinny nie chce, aby żona i matka jego dzieci odsłaniały tyłeczki, by zadowolić innych, i słyszy, jak bardzo go nienawidzi. To jest moja rodzina i moja reprezentacja. Mam standardy i zasady moralne dotyczące tego, w co wierzę. Daję spokój mojej sprawie.

Palmer nie odniósł się do dramatu, ale najwyraźniej zareagował, wydając gadżet „I’m a Motha”. Później podało źródło Nas w sierpniu, że ich status w związku jest „skomplikowany” i pracują nad pewnymi sprawami.

Zgodnie z wnioskiem Palmera, para rozstała się w październiku po próbie rozwiązania swoich problemów na terapii.

„Darius i ja próbowaliśmy terapii dla par i przez jakiś czas wszystko się poprawiało, ale potem znów było źle” – stwierdziła w dokumentach sądowych. „Tak duża część znęcania się Dariusza wobec mnie przez cały nasz związek opierała się na jego niepewności i zazdrości, że bardzo się zaniepokoiłam, gdy Darius zaczął wyrażać zazdrość z powodu czasu, który spędzam z naszym synem”.

Palmer obawiał się także o bezpieczeństwo Leodisa po tym, jak Jackson rzekomo powiedział „bardzo niepokojące rzeczy” i okazywał „niekontrolowane, gwałtowne wybuchy”.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, doświadcza przemocy domowej, zadzwoń pod numer tel Krajowa infolinia dotycząca przemocy domowej pod numerem 1-800-799-7233, aby uzyskać poufne wsparcie.

Źródło

Previous articleJason Kruse, mieszkaniec stanu Michigan, który prowadził kampanię mającą na celu wyrzucenie całego samorządu lokalnego Zielonej Karty w związku z planami budowy fabryki Gotion, powiązanego z Chinami producenta akumulatorów do pojazdów elektrycznych, twierdzi, że wysiłki te dowodzą, że „demokracja nadal działa”
Next articleFrom Beloved Son to Traitor: Why Ed Cooley Left Providence for Georgetown

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here