CNN

Niektórzy lubią śpiewać dobre wieści z dachów, ale w przypadku Keke Palmera było to robione w telewizji na żywo przed milionami widzów.

Aktorka i komik była gospodarzem „Saturday Night Live” w ten weekend i podczas swojego monologu otwierającego ujawniła, że ​​jest w ciąży z pierwszym dzieckiem.

Gwiazda „Ślicznotek” miała na sobie trencz zapinany na zatrzaski i powiedziała, że ​​chce „wyjaśnić sprawę” w sprawie „krążących plotek”, jakoby miała mieć dziecko.

“Ja jestem!” – kontynuowała, rozchylając płaszcz, odsłaniając pod nim nagi brzuszek.

Zapinając zatrzaski płaszcza, Palmer dodała: „Muszę przyznać, że źle jest, gdy ludzie w Internecie rozpowszechniają plotki na Twój temat, ale jeszcze gorzej, gdy są one prawdziwe!”

Następnie zażartowała, jak starała się utrzymać ciążę w tajemnicy, obawiając się utraty niektórych umów sponsorskich, w tym jednej z etykietą alkoholową.

„Zaczekaj, aż czek zostanie rozliczony, a potem będziemy mogli udać się na ten cholerny baby shower” – zażartowała.

Palmer był gospodarzem długo emitowanego skeczu komediowego NBC wraz z gościem muzycznym Sza.

Fragmenty programu obejmowały kpiący Herschel Walker, szkic w stylu PSA dla byłych Drake’a oraz krótki film w sklepie Hello Kitty z Palmerem i Bowenem Yangiem jako pracownikami, którzy nie mogą przeboleć faktu, że Hello Kitty nie jest t kot.

Źródło

Previous articlePracownicy twierdzą, że podejrzany o morderstwo Sam Haskell zapłacił im 500 dolarów za usunięcie worków na śmieci „zawierających CZĘŚCI CIAŁA” z jego domu w Los Angeles i próbował udawać, że są rekwizytem na Halloween, ponieważ jego żona i teściowie pozostają zaginieni po odkryciu torsu kobiety
Next articleFobia strzelecka Simmonsa będzie go kosztować dziesiątki milionów dolarów, ale przynajmniej przywraca część utraconej wartości

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here