Mówi aktorka Keshia Knight Pulliam Spektakl Cosby’ego nadal należy traktować z dużym szacunkiem.

„Nie można odebrać pracy, którą wszyscy wspólnie wykonaliśmy” – Knight Pulliam, obecnie 44 lata, powiedział People. W serialu zagrała najmłodszą córkę, Rudy, i twierdzi, że była „większa niż jedna osoba”.

Spektakl Cosby’ego został okrzyknięty podnoszącym na duchu portretem czarnoskórej rodziny amerykańskiej podczas ośmiu sezonów emisji i późniejszej dystrybucji. Jednak wizerunek ten został nadszarpnięty przez liczne oskarżenia o niewłaściwe zachowanie na tle seksualnym i napaść, jakie w ostatnim czasie postawili głównemu aktorowi i ojcu serialu Billowi Cosby’emu.

Knight Pulliam jest teraz gospodarzem Ślub od pierwszego wejrzenia Po imprezie i niedawno pojawiła się w nowym ogłoszeniu o świadczeniu usług publicznych Fundacji na rzecz Badań nad Rakiem Piersi. Nie zapomniała jednak o swojej karierze z dzieciństwa.

„Wielu aktorów czeka całe życie na taką okazję” – powiedziała. „Jestem wdzięczny, że byłem częścią dzieła, które naprawdę przekroczyło granice pokoleń i które nadal uczy lekcji, które są aktualne dzisiaj”.

Knight Pulliam twierdzi, że jej pięcioletnia córka Ella Grace ogląda program i wyciąga z niego wnioski. „Teraz moja córka może cieszyć się pracą, którą wykonałem, i to zabawne, ponieważ jest bardzo podobna do mnie”.

Źródło

Previous article9 porad ekspertów, jak poprawić widzenie w nocy i efekty zmiany czasu walki – CNET
Next articleBez Jima Harbaugha po szalonym poranku stan Michigan zaprzecza istnieniu Penn State

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here