Katy Perry żegna się Amerykański idol po siedmiu sezonach.

Piosenkarka ogłosiła swoje odejście z konkursu reality show podczas występu w programie Jimmy Kimmel na żywo pokazywać. Kimmel zapytała Perry’ego, jak długo pozostanie jurorem w programie talentów ABC, w którym piosenkarka powiedziała, że ​​planuje wziąć udział w festiwalu muzycznym Rock in Rio w Brazylii tej jesieni.

Następnie Perry zrzucił bombę, mówiąc: „Myślę, że to prawdopodobnie będzie mój ostatni sezon Idol.”

“Kocham Idol tak bardzo” – kontynuowała. „Połączyło mnie to z sercem Ameryki, ale czuję, że muszę poczuć ten puls w swoim własnym rytmie”.

Kimmel poszła dalej i zapytała Perry’ego, co jej współpracownicy, Lionel Richie i Luke Bryan, myślą o jej odejściu, na co odpowiedziała: „Cóż, dowiedzą się dziś wieczorem”.

„Wiedzą, że mam zaplanowane pewne rzeczy na ten rok” – dodała. „To będzie bardzo ekscytujący rok – dla wszystkich dziewcząt będących gwiazdami popu”.

Perry dołączył Amerykański idol po wznowieniu w ABC w 2018 roku. Piosenkarka stwierdziła, że ​​nie wie, jaki jest plan sukcesji, ale zauważyła, że ​​byli sędziowie, Simon Cowell, Paula Abdul i Randy, pozostali razem jako trio przez siedem sezonów, podobnie jak Perry, Bryan, i Richiego. Jednak oryginalne trio było razem przez osiem sezonów, ale w sezonie 8 dołączyła do nich czwarta sędzia Kara DioGuardi.

„Bardzo podoba mi się ten program, ale chcę pojechać, zobaczyć świat i może przynieść nową muzykę” – dodał Perry. „Może pewnego dnia wrócę, jeśli mnie wezmą”.

Trwa ostatni sezon Perry’ego Amerykański idol będzie sezonem 22, którego premiera odbędzie się 12 lutego w ABC.

Źródło

Previous articleNajlepsze piłki tenisowe 2024 r. – CNET
Next articlePBA: Baser Amer podpisuje kontrakt z NLEX, ponownie spotyka się z trenerem Frankiem Limem