Wszystkie oczy Katy Perry były zwrócone na nią w piątkowy wieczór, kiedy zatrzymała się przy Macy’s Herald Square w Nowym Jorku, aby promować nowy zapach Dolce & Gabbana – Devotion.

39-latka – twarz kampanii projektantów – wyglądała fenomenalnie w nudnej sukience bez ramiączek, która podkreślała jej niesamowite kształty jak klepsydra. Dziwaczna sukienka Katy sprawiała wrażenie lateksu dzięki błyszczącemu materiałowi owiniętemu wokół dopasowującej się do sylwetki tkaniny.

Połączyła podkreślającą talię midi z botkami na obcasie w kolorze nude i założyła długi biały płaszcz narzucony na ramiona. Oczywiście jej fryzura i makijaż również były nienaganne.

© Getty Images
Katy Perry wyglądała pięknie w swojej nudnej sukience bez ramiączek

Katy nosiła swoje kruczoczarne loki w eleganckiej fryzurze z zamaszystymi grzywkami otaczającymi jej twarz. Dodała błyszczące, różowe usta, powiewające rzęsy i różowe, podkreślone policzki.

The Fajerwerki piosenkarka nakręciła latem 2022 roku marzycielską reklamę pierwszego zapachu gourmand włoskiej marki, w którym znajdują się nuty kandyzowanych cytrusów, kwiatu pomarańczy i madagaskarskiej wanilii.

W tym krótkim filmie Katy wygląda wspaniale w czarno-zielonym kwiatowym zestawie, podziwiając widoki Marina Grande na Capri, zanim jej wzrok przykuwa włoski aktor i modelka Michele Morrone – grająca rybaka.

Premiera perfum Katy Perry Dvolce i Gabbana© Getty Images
Katy Perry dodała długi płaszcz zarzucony na ramiona

Nowy, oszałamiający wygląd Katy ma miejsce po jej i jej narzeczonym, Orlando Bloom wygrał pierwszą rundę w toczącej się sprawie sądowej dotyczącej ich domu w Montecito o wartości 15 milionów dolarów.

Sędzia Joseph Lipner zgodził się, że para powinna mieć możliwość zakupu domu po tym, jak właściciel Carl Westcott złożył pozew, próbując unieważnić sprzedaż w 2020 r., twierdząc, że w momencie sprzedaży nieruchomości był ubezwłasnowolniony umysłowo.

Katy Perry pojawiła się na premierze Dolce & Gabbana Devotion na Macy's Herald Square © Getty Images
Katy Perry pojawiła się na premierze Dolce & Gabbana Devotion na Macy’s Herald Square

„Wescott nie przedstawił żadnych przekonujących dowodów na to, że nie miał zdolności do zawarcia umowy dotyczącej nieruchomości” – stwierdził sędzia w swojej decyzji. „Ponadto (Westcott) zawarł inne umowy na krótko przed i wkrótce po umowie będącej przedmiotem niniejszej sprawy. Westcott nie próbował odstąpić od żadnej z tych innych umów ze względu na brak zdolności”.

Na chwilę obecną orzeczenie sądu ma charakter wstępny, ale za 10 dni uprawomocni się, chyba że którakolwiek ze stron „złoży i doręczy dokument określający kwestie sporne lub zgłosi propozycje nieobjęte wstępnym postanowieniem”.

Perfumy Katy Perry Dolce&Gabbana© Getty Images
Katy Perry zaskoczyła swoim ostatnim występem

Adwokat Katy, Eric Rowen, powiedział w oświadczeniu: „Zaproponowana dzisiaj decyzja jest jasna – sędzia uznał, że pan Westcott nie mógł udowodnić niczego poza tym, że był całkowicie zdrowy na umyśle, gdy prowadził przez kilka tygodni złożone negocjacje z wieloma stronami dokonać lukratywnej sprzedaży nieruchomości, która przyniosła mu znaczny zysk.

Katy Perry rozpyla perfumy Dolce & Gabbana oddanie© Zdjęcie Gregory Pace/Shutterstock
Katy Perry twarzą nowych perfum Dolce & Gabbana

Oświadczenie przekazane Ludziekontynuuje: „Dowody wskazują, że pan Westcott naruszył umowę wyłącznie z powodu zmiany zdania. Z niecierpliwością czekamy na zakończenie tej sprawy na zaplanowanej fazie rozprawy w sprawie szkody wyznaczonej na 13 i 14 lutego, jeśli nie wcześniej. ”

Carl (84 l.), u którego w 2015 r. zdiagnozowano chorobę Huntingtona – rzadką, zwyrodnieniową chorobę mózgu – stwierdził, że kilka dni po sfinalizowaniu transakcji zmienił zdanie na temat sprzedaży.

Katy Perry i Orlando Bloom na kolacji Louis Vuitton Parfum w Fondation Louis Vuitton, 5 lipca 2021 r. w Paryżu, Francja©Getty
Katy Perry i Orlando Bloom wygrali proces w sprawie domu wartego 15 milionów dolarów

Jego prawnik zarzucił, że podczas transakcji Carl wykazywał oznaki zarówno „urojeń”, jak i „natrętnych myśli”, a także „pooperacyjnego majaczenia” z powodu operacji kręgosłupa pięć dni przed sprzedażą.

Katy, Orlando i jej menadżer biznesowy Bernie Gudvi od lat toczą spór prawny. Carl kupił dom za 11,25 miliona dolarów dwa miesiące, po czym sprzedał go Katy za 15 milionów dolarów.

Poznaj najważniejsze i najgorętsze wiadomości, funkcje i profile gwiazd ze Stanów Zjednoczonych. Zarejestruj się, aby skorzystać z naszego HELLO! Newsletter Hollywood i otrzymuj go bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Źródło

Previous articleObiecała mężowi, że będzie kontynuować hodowlę drzew
Next articlePVL: Choco Mucho trafia piąty z rzędu, pokonuje Akari

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here