Kate Beckinsale niedawno olśniła w sesji modowej ze swoim ukochanym kotem Willow. W tej wyjątkowej współpracy 50-letnia aktorka pokazała swój talent do mody i głębokie przywiązanie do zwierząt.

Na serii zmysłowych fotografii Kate była wizją w czystej srebrnej sukni, misternie zaprojektowanej z siateczkowymi diamentami i ozdobionej przyciągającymi wzrok pomarańczowymi frędzlami.

Przezroczysty materiał sukni w pomysłowy sposób odsłonił majtki w kolorze skóry pod spodem, dodając całości uroku. Uzupełniając swój efektowny strój, Kate założyła parę szpilek na platformie z pleksiglasu, podnosząc wygląd na nowy poziom blasku.

Willow, jej kot perski, leżała przed nią z wdziękiem na podłodze, dodając sesji fantazji i uroku.

Kate, samozwańcza miłośniczka kotów, często udostępnia zdjęcia swoich ukochanych zwierząt w mediach społecznościowych, czym zaraża innych miłośników zwierząt.

Aktorka przeżyła bolesną stratę w czerwcu, kiedy zmarł jej ukochany kot Clive.

Oddając cześć jego pamięci, Kate ujawniła swój pierwszy tatuaż w sierpniu – cienką grafikę wykonaną przez tatuatora z Los Angeles, doktora Woo.

©Instagram
Kot Kate Beckinsale, Clive, zmarł w czerwcu 2023 roku

Tatuaż, będący hołdem dla Clive’a, ukazuje głęboką więź Kate ze swoimi zwierzętami. We wrześniu odsłoniła drugi tatuaż na jego cześć, szkic oczu Clive’a z tyłu jej ramienia, symbolizujący ich wieczne połączenie.

Kate z rozrzewnieniem wspominała, jak ponad dziesięć lat temu przyprowadziła Clive’a do domu i zauważyła, że ​​był „dość stary”, miał około 15–16 lat.

Kate Beckinsale miała na sobie obcisłą różową suknię typu Princess©Instagram
Kate Beckinsale uwielbia pozować ze swoim kotem

Dzieląc się wiadomością o śmierci Clive’a w czerwcu, Kate przyznała, że ​​nie była jeszcze gotowa, aby oglądać jego zdjęcia ani tworzyć montaży, ponieważ jej smutek był namacalny. „Wydaje mi się, że w każdej części mojego domu powinien się on znajdować” – wyraziła we wzruszającym poście w mediach społecznościowych, podkreślając głębię jej straty.

„Dostaliśmy go, kiedy moja córka [Lily Sheen, now 20] była mała” – Kate podzieliła się z People w 2019 r. Zapamiętała Clive’a jako osobę, która przeżyła raka, znaną ze swojego dziwacznego wyglądu i zamiłowania do walizek, pudeł i toreb.

Kate Beckinsale zachwycała w kraciastym bikini© Instagram/Kate Beckinsale
Kate Beckinsale pozuje z Clive’em

„Jeśli przyniesiesz do domu parę tenisówek lub wyjmiesz torbę, on od razu się w niej znajdzie” – opowiadała z uczuciem. Wyjątkowe łóżko Clive’a – walizka – było świadectwem jego dziwacznej osobowości i zamiłowania do przytulnych przestrzeni.

Kate podzieliła się również tym, że woli koty od psów, powołując się na łatwość ich opieki. „Nie musisz chodzić z workiem odchodów, jak to robisz z psem, a tego nienawidzę chodzić z workiem odchodów” – pomyślała z humorem.

W mediach społecznościowych Kate często pojawiają się jej koty©Instagram
W mediach społecznościowych Kate często pojawiają się jej koty

Wystawny styl życia Clive’a regularnie pojawiał się w mediach społecznościowych Kate, gdzie często można go było zobaczyć ubranego w zabawne kostiumy, podróżującego stylowo prywatnymi samolotami i niezłomnie towarzyszącego Kate we wszystkich jej wysiłkach.

Od sportowego różowego lakieru do paznokci po zakładanie zabawnych czapek i rekwizytów – życie Clive’a z Kate było pełne miłości, śmiechu i luksusu.

Poznaj najważniejsze i najgorętsze wiadomości, funkcje i profile gwiazd ze Stanów Zjednoczonych. Zarejestruj się, aby skorzystać z naszego HELLO! Newsletter Hollywood i otrzymuj go bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Źródło

Previous articleStany Zjednoczone borykają się z „epidemią” samotności. Czy sztuka może odwrócić ten trend?
Next articleRick Pitino Is Obsessed With Living. He Doesn’t Have Time to Stop.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here