Rapinoe, jedna z najbardziej znanych piłkarek wszechczasów, powiedziała, że ​​przed meczem czuła się „naprawdę dobrze”. „Myślę, że po prostu jeździłam, aż koła naprawdę odpadły” – dodała. „Nie zawsze udaje się mieć idealne zakończenie”.

Finał był także ostatnim zawodowym meczem piłki nożnej dla Krieger, byłej reprezentantki Rapinoe w reprezentacji Stanów Zjednoczonych kobiet, drugiej dwukrotnej zdobywczyni Pucharu Świata i której drużyna Gotham FC wygrała finał NWSL 2:1. U siebie Konferencja prasowaokreśliła obrażenia swojej przyjaciółki jako „niszczycielskie”.

„Jestem nią zniesmaczony, nie tylko jako przyjaciółka, ale była koleżanka z drużyny, i wiem, co dla niej znaczył ten mecz” – powiedział Krieger – „i to druzgocące, gdy jedna z najlepszych zawodniczek na świecie musi odejść, ponieważ kontuzji w pierwszych pięciu minutach meczu.”

Źródło

Previous articleGiganci energetyczni gromadzą 8 miliardów funtów TWOJEJ gotówki, podczas gdy tysiące klientów staje w obliczu „irytującej” walki o spłatę ogromnych sald kredytowych
Next articleSaga Mikey-TNT przybiera najgorsze

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here