Kansas City Chiefs zostali kolejnymi mistrzami podczas Super Bowl 2024 po pokonaniu San Francisco 49ers.

W niedzielę, 11 lutego, po kopnięciu Chiefs, doszło do dogrywki Harrisona Butkera zremisował mecz, gdy w regulaminowym czasie zegar wskazywał mniej niż 10 sekund. 49ers jako pierwsi przejęli piłkę po dogrywce i zakończyli grę golem z gry.

Następnie Chiefs dostali swoją szansę, aby zabrać do domu zwycięstwo własną motywacją. Tłum na stadionie Allegiant w Las Vegas zerwał się na nogi, gdy Chiefs przedzierali się przez boisko, wyczerpując czas, zanim zdobyli przyłożenie i zwyciężyli. Końcowy wynik wyniósł 25-22 i został uznany za siódmy najdłuższy mecz w historii NFL.

To emocjonujące wydarzenie zwieńczyło sezon, który był głównym tematem gazet w drużynie Chiefs, dodał Taylora Swifta jako fanka dzięki jej związkowi z ciasnym zakończeniem Travisa Kelce’a.

Powiązany: Zobacz każdą gwiazdę, która była na Super Bowl 2024 w Las Vegas

W niedzielę Super Bowl zgromadziła się najliczniejsza publiczność, aby obejrzeć rozgrywki Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers w mistrzostwach NFL na stadionie Allegiant w Las Vegas. Mecz jest rewanżem za ważny mecz z 2020 roku, który wygrała drużyna z Missouri. Sportowcy — w tym rozgrywający Patrick Mahomes i Brock […]

34-letnia gwiazda popu stale kibicuje drużynie od czasu, gdy wzięła udział w swoim pierwszym meczu we wrześniu 2023 r. Swift została zauważona wraz z Blake Lively i Ice Spice na Super Bowl LVIII i przyłapana na jumbotronie popijającym piwo w trakcie meczu.

Przez cały sezon obecność Swift wywołała reakcję wśród niektórych fanów NFL, którzy uważali, że poświęcano jej zbyt wiele uwagi.

Swift odpowiedziała na tę negatywną opinię w grudniu 2023 r. „Nie wiem, skąd wiedzą, w którym apartamencie się znajduję” – powiedziała CZAS, dodając, że „nie miała pojęcia”, kiedy kamery były skierowane na nią podczas meczu. „Nie wiem, czy pokazano mnie 17 razy, czy raz”.

Kansas City Chiefs wygrywają Super Bowl 2024 przeciwko San Francisco 49ers

Travis Kelce i Patrick Mahomes obejmują się po zwycięstwie w Super Bowl LVIII PATRICK T. FALLON/AFP za pośrednictwem Getty Images

Chociaż obecność Swift wywołała mnóstwo rozmów, odrzuciła hejterów. „Jestem tam tylko po to, aby wspierać Travisa” – powiedziała. „Nie mam świadomości, czy nie pokazano mi za dużo i nie wkurzę kilku ojców, Bradsa ​​i Chadsa”.

Na początku tego miesiąca 34-letni Kelce powiedział reporterom podczas konferencji prasowej, że kibicowanie mu przez Swifta daje mu „powód, by grać znacznie mocniej” na boisku. „To kolejne wspomnienie z tej podróży, które możemy miło wspominać” – powiedział o świętowaniu zwycięstwa Chiefs w mistrzostwach AFC w styczniu wraz ze Swiftem i jego rodziną. „Mam szczęście, że otrzymałem całe wsparcie, jakiego potrzebuję poza boiskiem”.

Gwiazdy San Francisco 49ers Fani

Powiązany: Znani fani San Francisco 49ers: Jeremy Renner i nie tylko

Wygraj lub przegraj, Jeremy Renner, Saweetie, Harry Shum Jr. i inne gwiazdy są wierni drużynie San Francisco 49ers. Drużyna piłkarska — nazwana na cześć gorączki złota w Północnej Kalifornii w 1849 r. i nazywana przez fanów Niners — została założona w 1946 r. i dołączyła do NFL trzy lata później. 49ers byli potęgą […]

Kelce wyznał podczas wieczoru otwarcia Super Bowl, że zwycięstwo w Super Bowl LVIII byłoby jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ Chiefs byli aktualnymi mistrzami. „Chcę tego bardziej niż kiedykolwiek w życiu” – powiedział w poniedziałek 5 lutego. „Ponieważ ta grupa drużyn, które dokonały tego dwukrotnie, przeszła do historii jako jedne z najlepszych. ” (Przed niedzielnym meczem tylko siedem drużyn – 49ers, Green Bay Packers, Miami Dolphins, Pittsburgh Steelers, Dallas Cowboys, Denver Broncos i New England Patriots – wygrało jeden po drugim Super Bowl).

Przed meczem rozgrywający 49ers Brody’ego Purdy’ego wyraził wiarę w zdolność swojego zespołu do pokonania Chiefs. „Jeśli do tego dojdzie, Brock, a będzie już koniec czwartej kwarty, czy jesteś gotowy rozczarować Taylor Swift?” komentator sportowy zapytał 24-letniego Purdy’ego we wtorek 6 lutego, na co ten odpowiedział z nieśmiałym uśmiechem: „Tak. Zostawię to tak.”

Chiefs wcześniej wygrywali Super Bowl w latach 1970, 2020 i 2023, a 49ers zdobywali mistrzostwo w 1982, 1985, 1989, 1990 i 1995.

Źródło

Previous articleZubiri wykłada solówki: Jesteśmy ustawodawcami, nie zachowujemy się jak prezydenci
Next articleW błyszczącym garniturze, z Taylor Swift u boku, Travis Kelce w pełni „Elvis”