Us Weekly współpracuje z partnerami partnerskimi, dlatego możemy otrzymać wynagrodzenie za niektóre linki do produktów i usług.

Julianne Hough nie zadaje się.

Aktorka i dwukrotna Taniec z gwiazdami mistrzyni została sfotografowana podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku w sobotę 10 lutego, czyniąc Wielkie Jabłko jej wybiegiem. Miała na sobie czarną siateczkową bluzkę z długim rękawem i nieprzezroczystymi kieszeniami na piersi, wpuszczoną w obcisłe spodnie. Częściowo przezroczyste obcasy wystawały spod rozciętych brzegów jej spodni, doskonale komponując się z przezroczystością topu.

Chciałbyś mieć taki wygląd? Cóż, niech tak się stanie! Znaleźliśmy top jak Hough na Amazon Prime i to tylko 35 dolarów!

Julianne Hough w Nowym Jorku, 10 lutego 2024 r. Obrazy Rachpoota/Bauera-Griffina/GC

Uzyskać Koszula siateczkowa z długim rękawem i zapinanymi na guziki Floerns za jedyne 35 dolarów w Amazonie! Uwaga: ceny obowiązują na dzień publikacji, czyli 12 lutego 2024 r., ale mogą ulec zmianie.

Ten przezroczysty czarny top ma kołnierz, rękawy i guziki jak ten Hough, dzięki czemu wygląda bardzo podobnie. Nie ma kieszeni, ale możesz po prostu założyć pod spód czarny stanik, aby uzyskać taki sam efekt. Wybierz stanik sportowy lub bandeau, aby uzyskać dodatkową osłonę. Tank lub body też się sprawdzą!

Ta bluzka jest dostępny w rozmiarach XS-XXL i ma po swojej stronie setki zadowolonych recenzentów. Niezależnie od tego, czy założysz ją bardziej swobodnie z dżinsami i tenisówkami, czy na wieczorne wyjście ze spódniczką mini i szpilkami, będzie przyciągać komplementy jak magnes!

Szukasz nieco innego podejścia do tego stylu? Możesz zobaczyć inne czarne bluzki z siateczki, które przylegają Nas w naszym wyszukiwaniu poniżej!

Kup więcej czarnych topów z siateczki, które uwielbiamy:

Nie w twoim stylu? Odkryj więcej bluzek i koszul zapinanych na guziki Tutaj i nie zapomnij sprawdzić wszystkiego Codzienne oferty Amazona po więcej wspaniałych znalezisk!

Źródło

Previous articleCzy Izrael utrudnia dostawy pomocy do Gazy?
Next articlePDA Taylor Swift i Travisa Kelce’a kontynuują imprezę po Super Bowl