JoJo Siwa i Tyler Cameron. Obrazy Getty’ego (2)

JoJo Siwa chce kolego Tylera Camerona być przy niej w najważniejszych momentach jej życia.

„Prawdopodobnie będzie drużbą na moim ślubie” – powiedziała 20-letnia Siwa Gwar w wywiadzie przeprowadzonym 9 listopada. „Najlepsze w byciu gejem jest to, że możesz mieć drużbę i druhnę”.

Nieoczekiwana przyjaźń powstała na początku tego roku, kiedy para dołączyła do sezonu 2 Siły specjalne: najtrudniejszy test na świecie obok gwiazd takich jak Licencjat‘S Nick Viall I Zasady Vanderpump’aTomek Sandoval. (Reality show Fox zabiera grupę celebrytów na ćwiczenia szkoleniowe w górach Nowej Zelandii, a prowadzony jest przez byłych agentów sił specjalnych.)

Siwa podzieliła się z portalem informacją, że nie jest nią zainteresowana Panieński absolwent, 30 lat, mimo że uważa, że ​​jest „gorący”.

O MÓJ BOŻE!  Maisie Williams z GoT wyjaśnia, jak zaprzyjaźniła się z Kravisem

Powiązany: Niespodzianka dla najlepszych przyjaciół gwiazd

Przyjaciele są we wszystkich kształtach i rozmiarach! Martha Stewart i Snoop Dogg należą do grona gwiazd, które udowodniły, że gwiazdy nie muszą być podobne, aby zostać bliskimi przyjaciółmi. Guru stylu życia i piosenkarz „Drop It Like It’s Hot” rozpoczęli przyjaźń na całe życie w 2008 roku, po tym, jak Snoop pojawił się w programie Stewarta Martha. Ich chemia była łatwa do zauważenia i […]

„Cały czas mówię mojemu przyjacielowi Tylerowi Cameronowi, że mówię: «Jestem jedyną dziewczyną w Ameryce, która nie chciałaby być z tobą»” – powiedziała.

W 2021 roku Siwa ujawniła, że ​​identyfikuje się jako panseksualna, co oznacza, że ​​pociągają ją ludzie niezależnie od ich płci. Ostatnio jednak wyznała, że ​​nazywa siebie „gejką”.

JoJo Siwa mówi, że Tyler Cameron „prawdopodobnie” będzie drużbą na jej przyszłym ślubie

Tyler Cameron, JoJo Siwa i Nick Viall. Dzięki uprzejmości JoJo Siwa/Instagram

„Właściwie to potrafię podziwiać mężczyzn w stylu: «Uważam, że ten mężczyzna jest naprawdę seksowny»” – powiedziała. „Ale standardy moich kobiet są o wiele trudniejsze. Myślę, że wszystkie kobiety są piękne, ale dla mnie zakochanie się w nich wymaga o wiele więcej.

Cameron ze swojej strony myśli o Siwie jak o rodzinie po ich wspólnych przeżyciach podczas kręcenia filmu Służby specjalne.

Siły specjalne rzucają cytaty na temat programu „Najgorsze warunki życia”.

Powiązany: Cytaty obsady „Siłów specjalnych” na temat ekstremalnych warunków życia w serialu

Jedna z lekcji, jaką wyciągnęły gwiazdy „Special Forces: World’s Toughest Test”, jest taka, że ​​trudne warunki życia mogą być równie trudne, jak wyzwania. Celebryci są poddawani szkoleniom wojskowym w ramach serii zawodów Fox do granic swoich fizycznych i psychicznych granic. Pierwsze dwa sezony serialu umieściły obsadę w dwóch […]

„Teraz prawie postrzegam JoJo jako swoją młodszą siostrę” – powiedział W Znanym w październiku. „Dbam o nią i chcę ją chronić tak bardzo, jak tylko mogę. Odegrała kluczową rolę w sukcesie wszystkich w serialu. Była wielką przywódczynią i jest tam najmłodszą. Ona była dzieckiem! Ta dziewczyna jest niesamowita i na długo pozostanie jej serdeczną przyjaciółką.”

W sierpniu Siwa była zachwycona swoją więzią z Cameronem i 43-letnim Viallem, kiedy trio spotkało się ponownie na spotkaniu Zacha Bryana koncert.

„Zespół znów jest razem!!😎 Gdyby ktoś mi powiedział rok temu, że ci dwaj chłopcy staną się tak ważną częścią mojego życia, nigdy bym ci nie uwierzyła” – napisała za pośrednictwem Facebooka. Instagrama wtedy.

Kontynuowała: „Siły specjalne zebrały nas razem zaledwie kilka miesięcy temu i jestem wdzięczna🤍. dla tych 2 ORAZ dla reszty wybranej rodziny uzyskana dzięki siłom więź, która będzie trwać do końca życia!!🙏🏼💪🏼🇺🇸🇬🇧🤍.”Źródło

Previous articleDlaczego Zachód boi się Chin, ale nie USA
Next articleNBA: Tyrese Maxey zdobywa 50 punktów w karierze, a 76ers wygrywają ósme z rzędu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here