CNN

Kirstie Alley i John Travolta nigdy nie byli ze sobą romantycznie związani, ale początkowo nie tego chciała.

Alley, która zmarła w poniedziałek w wieku 71 lat po krótkiej chorobie, często opowiadała o swoich uczuciach do Travolty, którą nazwała „największą miłością” swojego życia.

Para zagrała razem w serii filmów „Patrz, kto mówi” (pierwszy film trafił do kin w 1989 roku). Podczas występ w 2018 r. w „Celebrity Big Brother UK”Alley opowiadała o tym, jak łatwo jest zakochać się w czołowych mężczyznach.

Wymieniła dwie gwiazdy, do których, jak powiedziała, wzbudziła uczucia, ale nigdy w pełni nie skonsumowała ich atrakcyjności: Patricka Swayze i Travoltę.

„Prawie uciekłam i poślubiłam Johna. Kochałam go, nadal go kocham” – powiedziała Alley. „Gdybym nie wyszła za mąż, wyszłabym za niego i poleciałabym samolotem, bo on ma swoje [own plane.]”

W tym samym roku, w którym pojawiła się w reality show, gwiazda „Cheers” opowiedziała także o Travoltie rozmowa w podcaście „The Dan Wootton Interview”.. Powiedziała, że ​​niespanie z gwiazdą filmową było „najtrudniejszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjęłam, ponieważ byłam w nim szaleńczo zakochana”.

„Byliśmy razem zabawni i zabawni” – powiedziała. „To nie był związek seksualny, ponieważ nie mam zamiaru zdradzać męża”.

Alley była wówczas żoną aktora Parkera Stevensona. Para rozwiodła się w 1997 roku.

W 2013 roku Alley powiedziała Howardowi Sternowi Travolta, że ​​również darzy ją uczuciami, ale nie zareagował na nie ze względu na jej małżeństwo.

„Zajęło mi lata, zanim nie patrzyłam na Johna jak na osobę, która mnie interesuje” powiedziała.

Travolta poślubiła aktorkę Kelly Preston w 1991 roku. Alley powiedziała Wootenowi, że Preston nie zgodziła się na jej flirt z mężem.

„Kelly podeszła do mnie i wtedy byli małżeństwem, i zapytała: «Dlaczego flirtujesz z moim mężem?»” – powiedziała Alley. „I w pewnym sensie musiałem podjąć decyzję i to był właściwie koniec”.

W poniedziałek Travolta złożył hołd Alley w mediach społecznościowych.

„Kirstie była jednym z najbardziej wyjątkowych związków, jakie kiedykolwiek miałem” – napisał w podpisie postu na swoim zweryfikowanym koncie na Instagramie. „Kocham cię, Kirstie. Wiem, że jeszcze się spotkamy.”Źródło

Previous articlePentagon ma dla Ukrainy już tylko 1 miliard dolarów
Next articleShedeur Sanders porównuje się do dwóch znaczących QB NFL

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here