Johna Stamosa I Jodie Sweetin opowiadają o czasie, kiedy potrzebowali ochrony FBI po tym, jak grożono im śmiercią “Pełen dom” dni.

W serialu wystąpił 60-letni aktor „Big Shot”. Jodie Sweetin I Andrzej Barber„Jak niegrzeczny, Tanneritos!” podcast, w którym opowiedział o tym, jak w latach 90. otrzymywał groźby śmierci.

Sweetin (41 l.) i Barber (47 l.) również wspominają, jak ochrona musiała ustawić „wykrywacze metalu”, zanim nagrywali na żywo, co było „niesłychane na początku lat 90.”.

„Obłąkany idiota” grozi Johnowi Stamosowi podczas dni „pełnej sali”.

MEGA

„Przez cały czas za kulisami czułam tę nerwową energię” – powiedziała Sweetin w swoim podcaście iHeartRadio. „A potem, tuż przed wyjściem na wprowadzenie, John, zrobiłeś znak krzyża. A potem myślę, że to był Bob [Saget]może Dave [Coulier] … który nachylił się do Ciebie i zapytał: „Czy mogę zająć Twoje miejsce parkingowe?”

Następnie Stamos przypomniał sobie „jakiegoś obłąkanego idiotę”, który pojawił się po drugiej stronie ulicy od Sony, miejsca, w którym kręcono „Pełną chatę”, co spowodowało wprowadzenie zaostrzonej ochrony.

Mężczyzna zapytał personel, gdzie w budynku przebywa John Stamos: „Ponieważ [he was] zamierzam zabić [me].”

“Następnie [the employee] poszedł po ochronę, a potem go nie było” – dodał Stamos.

Dla swojej ochrony Stamos dostał „agenta FBI”, który śledził go „24 godziny na dobę”.

Jodie Sweetin również potrzebowała ochrony podczas kręcenia „Pełnej sali”.

Jodie Sweetin uczestniczy w rozdaniu nagród Kids' Choice Awards 2019 Nickelodeon
MEGA

Jodie Sweetin, która miała zaledwie pięć lat, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w przebojowym serialu komediowym z lat 90., opowiedziała, jak grożono jej także śmiercią od więźniów przebywających w więzieniu. Otrzymywała także prośby o „konkretne zdjęcia” przedstawiające ją jako dziecko.

„Miałam kogoś, kto dzwonił na scenę… pytał o moją mamę” – powiedziała w podcaście. „Podłączyli to do mojej garderoby i zapytali: «Czy wiesz, gdzie jest teraz twoja córka?». Mamy ją.'”

„Naprawdę przerażające rzeczy” – stwierdziła Sweetin, dodając, że miała wtedy ochroniarza, który dbał o jej bezpieczeństwo. „Miałem ochroniarza w Nowym Jorku, ponieważ był facet, którego śledziło FBI [who] próbował mnie porwać. To dziwny sposób istnienia.”

Walka Johna Stamosa z uzależnieniem od alkoholu

Surowe objawienie Johna Stamosa: Opiekunka do dziecka wykorzystywała go seksualnie
MEGA

Gwiazda „Big Shot”, który kilka tygodni temu skończył 60 lat, od lat walczył z uzależnieniem od alkoholu, co doprowadziło go nawet do wpadnięcia pod wpływem alkoholu w 2015 r., co trafiło na pierwsze strony gazet. „Miałem jazdę pod wpływem i pomyślałem: «Nie mogę tego zrobić». Muszę się wyprostować” – powiedział Stamos promując swoje nowe wspomnienia. „Wtedy wprowadziłem zamieszanie we wszechświecie, ponieważ nie jestem złym człowiekiem, ale robiłem gówniane rzeczy”.

Rok po pijanemu otworzył się i wyznał, jak bardzo „żałuje”, przyznając, że „mógł kogoś skrzywdzić”. „To było naprawdę głupie i ignoranckie z mojej strony” – powiedział wówczas aktor. „I nienawidziłem siebie za to. To była zła, zła rzecz. Więc powiedziałem sobie: muszę to zatrzymać, w górę i w dół, w górę i w dół, muszę.

Po spożyciu alkoholu Stamos rozpoczął rehabilitację, na której, jak przyznaje, „przez chwilę było ciemno”, ale „zaczęło się poprawiać”. Podczas odwyku powiedział, że „zaprzyjaźnił się z wieloma naprawdę dobrymi przyjaciółmi”, co pomogło mu oczyścić się.

„Wiele na mnie czekało i jest mi źle, ponieważ wielu ludzi tego nie robi, ponieważ spalili sobie życie” – dodał. „Na szczęście miałem siostry, ale miałem też „Fuller House”. Wróciłem do domu i myślę, że tydzień później zaczęliśmy „Fuller House”.

Źródło

Previous articleHamas uwalnia ośmiu zakładników w Izraelu w związku z rozmowami mającymi na celu przedłużenie rozejmu w Gazie
Next articleIzrael przegrał wojnę opinii publicznej

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here