CNN

Po tym, jak trasa koncertowa z okazji 20. rocznicy wydania zdobywającego pierwsze miejsca na listach przebojów albumu Jill Scott „Who Is Jill Scott?: Words and Sounds Vol I” została przedwcześnie zakończona z powodu pandemii, zostanie wznowiona.

Scott ogłosiła, że ​​w przyszłym roku wróci w trasę, aby wziąć udział w koncertach, podczas których odtworzy album w całości, w tym takie hity jak „Gettin’ in the Way”, „A Long Walk” i inne utwory.

Trasa, wyprodukowana przez Live Nation Urban, obejmie ponad 20 rynków w całym kraju. Scott będzie miał także specjalne rezydencje składające się z wielu występów w Waszyngtonie, DC, w MGM National Harbor w weekend z okazji Dnia Matki oraz w rodzinnym mieście Scotta, Filadelfii, w MET Philadelphia. Będzie to pierwszy występ mieszkańca północnej Filadelfii w tym stadionie.

Na przystanku w Filadelfii w Arden Theatre odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz organizacji non-profit Scotta, Blues Babe Foundation.

„Mój zespół i ja byliśmy bardzo podekscytowani trzy lata temu, ale ten cholerny pandemia nas zablokował” – powiedział Scott w notatce prasowej. „Teraz jesteśmy na zewnątrz! Przyjdź do mnie. Przyjdź i poczuj ponownie. Przeżyj ponownie swoje ulubione chwile. Będziesz gotowy się ustatkować i pogodzić się z tym?!? Jest tu dużo miłości.”

Scott wydała swoją debiutancką płytę w lipcu 2000 roku. Album pokrył się podwójną platyną i przyniósł jej kilka nominacji do nagrody Grammy, w tym dla najlepszego nowego artysty (2001), najlepszego albumu R&B (2001) i najlepszego kobiecego wokalu R&B przez trzy lata z rzędu (2001). -2003).

Przedsprzedaż trasy Scotta rozpocznie się 6 grudnia.

Trasa rozpocznie się w lutym w Augusta w stanie Georgia w Bell Auditorium.

Źródło

Previous article„Przestańcie zabijać dzieci” – Macron mówi Izraelowi
Next articleRafael Nadal, Andy Murray i polowanie na pełne wdzięku i chwalebne wyjście

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here