Jasona Kempina/Getty Images

Rolada ogarnęło go wzruszenie, gdy dowiedział się o swoich dwóch pierwszych nominacjach do nagrody Grammy.

„Nie jestem pewien, czy to opublikuję, czy nie, ponieważ jestem bardzo wzruszony, ale największym zaszczytem, ​​jaki artysta może usłyszeć, jest fakt, że został nominowany do nagrody Grammy” – powiedział swoim fanom 38-letni piosenkarz w piątek 10 listopada Film z Instagrama zanim zaleje się łzami. „Usłyszałem to dziś rano. Nie płakałam tak odkąd zmarł mój tatuś. Słuchajcie, próbowałem nakręcić ten film siedem razy. Kocham was wszystkich, stary. Bardzo, cholera, bardzo.

Gwiazda country dodała, że ​​początkowo „było mu wstyd” opublikować szczery klip, ale jego żona Króliczek XO, powiedział mu, że „uczciwość i surowość” doprowadziły go „tak daleko”. Obiecując, że opublikuje „pełniejsze przemyślenia” na temat nominacji, kiedy „pozbiera się do kupy”, dodał: „Po prostu nigdy bym sobie tego nie wyobrażał”.

Piosenkarka jest nominowana w kategorii Najlepszy Nowy Artysta podczas ceremonii 2024, podczas której nominowani byli m.in. Wojna i Traktat, Lodowa Przyprawa, Gracie AbramsFred Znowu…, Coco James, Wiktoria Moneta I Noaha Kahana. Jest także nominowany do nagrody dla najlepszego występu w duecie/grupie country za remiks swojej piosenki „Save Me” z Lainey’a Wilsonaktóry pierwotnie znalazł się na jego albumie studyjnym z 2020 roku, Samoleczenie.

Nominacje do nagród Grammy 2024 Zobacz pełną listę 502

Powiązany: …A nominowani to: Zobacz pełną listę nominacji do nagród Grammy 2024

Odliczanie do najważniejszego wieczoru w muzyce — 66. dorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy — zaczyna się teraz. W piątek 10 listopada Akademia Nagrań zwerbowała kilku wpływowych wykonawców – Kim Petras, St. Vincent, Jimmy Jam, Jon Bon Jovi, „Weird Al” Yankovic i nie tylko – do ujawnienia listy nominowanych do nagród Grammy 2024. Z ceremonią […]

Po wiadomościach o jego nominacji do nagrody Grammy w piątek przyjaciele i fani szybko odwiedzili sekcję komentarzy Jelly Roll, aby uczcić i oklaskiwać jego bezbronność. Wilson, lat 31, która jest także nominowana do nagrody dla najlepszego albumu country za swoją płytę Kraj Bell Bottom, napisał: „Jelly, kocham cię. Twoja energia jest zaraźliwa. Do zobaczenia na gali GRAMMY.”

Kolega piosenkarz country Mirandę Lambert pokazała także swoje wsparcie emoji serca i uniesionej dłoni, podczas gdy Wynonna Judd napisał: „ZASŁUGUJESZ NA TO WSZYSTKO!!!!!! 🙌 Bardzo się cieszymy razem z Wami!!!!!! Gratulacje mój słodki przyjacielu ❤️.”

To był ważny rok dla Jelly Roll. Nominacje do nagrody Grammy są następstwem jego zwycięstwa w kategorii Nowy Artysta Roku podczas gali CMA Awards 2023, która odbyła się w środę, 8 listopada w Nashville. W kwietniu zdobył tytuł Male Video of the Year, Male Breakthrough Video of the Year i Digital-First Performance of the Year za swój singiel „Son of a Sinner”.

Po tym, jak w piątek Akademia Nagrań opublikowała pełną listę nominacji do nagrody Grammy, Jelly Roll otworzyła się Amerykańskie pisanie piosenek o tak cenionym uznaniu, które nadejdzie zaledwie kilka dni po jego wielkim zwycięstwie w CMA.

Pełna lista nominowanych i zwycięzców gali CMA Awards 2023 434

Powiązany: Nagrody CMA 2023: Pełna lista nominowanych i zwycięzców

Gwiazdy muzyki country świętują wielkie zwycięstwa podczas rozdania nagród CMA 2023. Tegoroczną ceremonię, która odbędzie się w środę, 8 listopada w Bridgestone Arena w Nashville, po raz drugi z rzędu poprowadzą legenda NFL Peyton Manning i artysta muzyki country Luke Bryan. Oprócz obowiązków gospodarza, […]

„Nie ma większego zaszczytu niż nominacja do nagrody Grammy, a to wszystko dwa dni po zdobyciu nagrody dla Nowego Artysty Roku CMA jest niewiarygodne” – powiedział placówce. „Bycie w kategorii reprezentującej kraj w kategorii obejmującej wszystkie gatunki to nie lada zaszczyt. Aby móc napisać piosenkę taką jak „Save Me” z kimś, z kim dorastałem, i aby Akademia uznała ją za nominację – a Lainey Wilson dodała do niej swój talent, serce i ducha – płakałem cały ranek.Źródło

Previous article'I was up to my waist down a hippo's throat.' He survived, and here's his advice
Next articleCo sprawiło, że Pelé był taki wspaniały

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here