Po zakończeniu serii w 1987, Pan T (tak, to jego oficjalne imię i nazwisko) kontynuował karierę wrestlingową, do tego stopnia, że ​​w 2014 roku WWE wprowadził go do swojej Galerii Sław dla swojego skrzydła gwiazd. Kontynuował także karierę aktorską, grając w filmach z lat 90. i 00., takich jak „Freaked”, „Spy Hard”, „Inspector Gadget”, „Not Another Teen Movie”, „Judgment” i „Cloudy With a Chance Meatballs”. .” W telewizji często występował jako on sam w serialach komediowych, takich jak „Out of This World”, „Blossom”, „The Simpsons” i „Johnny Bravo”.

Ostatnio brał udział w 24. sezonie „Dancing with the Stars”, który został wyemitowany w 2017 roku. Odpadł w czwartej rundzie, zajmując w sumie dziesiąte miejsce. Czy sędziowie wydając swoje orzeczenia byli sprawiedliwi? Możesz obejrzeć i sam zdecydować Tutaj.

Poza przemysłem rozrywkowym pan T. zmagał się z chłoniakiem skórnym z komórek T, u którego zdiagnozowano w 1995 r. W 2000 r., kiedy był w remisji, żartowałem na temat tego doświadczenia, mówiąc: „Wyobrażasz to?! Rak z moim imieniem – spersonalizowany rak”. 23 lata później nadal ma się dobrze, będąc inspiracją dla wielu osób. „Wyrosłem na osobę walczącą z rakiem. Jestem żołnierzem, w dodatku weteranem” – pan T powiedział Survivor Net. „Rak znów chce ze mną walczyć. Tym razem się nie boję. Czy walcząc z rakiem po raz trzeci, mogę jeszcze wierzyć w Boga? Tak, mogę, i to silniej niż wcześniej”.

Źródło

Previous articleUlepsz swoją konfigurację do gier przy ograniczonym budżecie dzięki temu 27-calowemu monitorowi Acer Nitro za 145 USD – CNET
Next articleCJ Stroud mówi, że jest „wielkim fanem” 1 NFL QB

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here