Trzy miesiące po ich szokującym rozstaniu Kaitlyn Bristowe I Jasona Tarticka spotkali się ponownie na weselu Chrisa Harrisona i rozwalili parkiet!

Były gospodarz „Kawalera”. Chrisa Harrisona ożenił się ze swoją długoletnią dziewczyną, gospodarzem „Entertainment Tonight”. Lauren Zimaw którym wzięło udział wielu absolwentów franczyzy „Bachelor”, w tym Bristowe i Tartick.

Kaitlyn Bristowe i Jason Tartick znów razem

MEGA

Kaitlyn Bristowe i Jason Tartick zaręczyli się w 2021 roku, jednak około trzy miesiące temu na Instagramie ogłosili, że ich drogi się rozchodzą.

Teraz w końcu znów byli w tym samym pokoju, kiedy oboje uczestniczyli w weekendowym weselu Chrisa Harrisona.

„GRATULUJEMY CHRIS I LAUREN. Bardzo kocham tę kazirodczą rodzinę” – Bristowe podpisała post na Instagramie, na którym pojawiło się wielu członków Bachelor Nation, którzy również byli obecni na ślubie Harrisona i Zimy w ubiegły weekend. „Powiedziałam Chrisowi, że będę potrzebować 3–5 dni roboczych, aby dojść do siebie po najdoskonalszym weselu wszechczasów. Kocham miłość.”

Powiązane: Kaitlyn Bristowe ujawnia powód, dla którego pominęła nagrodę People’s Choice Awards

Bristowe oznaczył Tarticka w poście, co skłoniło absolwentkę „Bachelorette” do skomentowania: „Wspaniale było cię widzieć KB”, na co Bristowe odpowiedział: „@jason_tartick też wspaniale cię widzieć, JT. Ruszaj na parkiet, bo wszyscy to zabiliśmy.

Ogłaszając rozstanie, oboje oświadczyli, że „Kontynuacja naszej przyjaźni jest niezwykle ważna dla nas obojga. Jesteśmy wdzięczni, że możemy zakończyć nasze zaręczyny z miłością i szacunkiem do siebie nawzajem” – kontynuowali. „To bolesne i smutne żegnać, ale nasza troska i wzajemny podziw nigdy nie umrą”.

I wygląda na to, że w końcu są w stanie zacząć działać dalej, zachowując przy tym uprzejmość wobec siebie.

Absolwent „kawalera” obecny na ślubie Chrisa Harrisona

Kilku innych absolwentów Bachelor Nation było na ślubie byłego gospodarza „Kawalera”, w tym JoJo Fletcher, Becca Tilley, Jade i Tanner Tolbert, Colton Underwood, Jared Haibon, Ashley Iaconneti, Arie i Lauren Luyendyk i wielu innych.

Kaitlyn Bristowe i Jason Tartick pozostają psimi rodzicami

Ogłaszając rozstanie, oboje obiecali, że będą przy swoich dwóch psach, Ramenie i Pinot, podczas dzielenia się obowiązkami rodzicielskimi.

„Nasze psy Ramen i Pinot będą nadal objęte wspólną opieką jak bracia” – napisali. „Chociaż ich ludzie nie są już związani romantycznie, będziemy ich razem kochać i troszczyć się o nich”.

Tartick i Bristowe podsumowali: „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wspólne wspomnienia i za wsparcie, jakie udzielaliście nam i chłopcom przez te wszystkie lata. Idąc dalej, zawsze będziemy mieć dla siebie taki poziom wsparcia. Nie wiemy, co przyniesie przyszłość, więc postarajcie się zachować dla nas miejsce w swoich sercach.”

Kaitlyn Bristowe spotyka się z ostrymi reakcjami

Kaitlyn Bristowe przebiera się ze swoimi psami na Halloween
MEGA

Po rozstaniu wiele osób w mediach społecznościowych ostro skrytykowało byłą liderkę „Bachelorette”, obwiniając ją za przerwę. Bristowe niedawno odniosła się do tej reakcji, twierdząc, że Tartick nie zrobił nic, aby chronić ją przed internetową nienawiścią.

Po tym, jak przyznała, że ​​„wiedziała”, że fani najbardziej hejtują ją za zerwanie zaręczyn z Tartickiem po czterech latach spędzonych razem, powiedziała w swoim podcaście: „To już była moja wina, że ​​nie publikowaliśmy wystarczająco dużo postów, a ludzie kwestionowali wszystko. Zawsze było tak: „Boże, rujnujesz kolejną dobrą rzecz!” Oto co robisz!'”

Kontynuowała: „Będę odpowiadać za pewne rzeczy w związku… ale [the fans] nic nie wiem. Wiedziałam, że będzie źle, ale nie wiedziałam, że będzie TAK źle, biorąc pod uwagę to, co ludzie mi mówili” – podzieliła się.Źródło

Previous articleTureckie „sobotne matki” po raz pierwszy od 2018 r. mogły czuwać
Next articleRachunki podają aktualne informacje na temat statusu Stefona Diggsa na poniedziałkowy wieczór

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here