Janelle Brown nie śpi z powodu swojego związku z byłym mężem, Kodym Brownem!

Ostatnie odcinki serialu TLC „Żony siostry” w dalszym ciągu ukazują determinację patriarchy w dążeniu do pojednania z matką sześciorga dzieci. Jednak piękna blondynka radzi sobie lepiej niż kiedykolwiek bez swojego byłego i wyrusza w luksusowy rejs pomimo ostatniej próby Kody’ego, aby ożywić ich romans.

Janelle Brown spędza swój pierwszy rejs z bliskimi z wyjątkiem Kody’ego Browna

Od czasu zerwania więzi z Kodym Janelle nie dała fanom żadnych powodów, aby wierzyć, że rozwiązanie jej małżeństwa było złym pomysłem. Agentka nieruchomości była wcześniej drugą żoną patriarchy w poligamicznym związku z Christine, Meri i Robyn Brown.

Choć Robyn nie zakończyła związku z poligamistą, 54-latka nadal walczy o serce Janelle. Niestety, ojciec 18-latki nie robił postępów w zabieganiu o względy Janelle, ponieważ wolała spędzać czas na nawiązywaniu więzi z bliską przyjaciółką Christine Brown i jej nowym mężem Davidem Woolleyem, niż ponownie połączyć się z Kodym.

Janelle niedawno ujawniła, że ​​rozpoczęła karierę luksusowy rejs ze swoją koleżanką z „Siostry Żon” na swoim Instagramie strona. Matka szóstki dzieci udostępniła karuzelę zdjęć przedstawiających postój ogromnego statku wodnego w Labadee, porcie położonym na północnym wybrzeżu Haiti.

Artysta założył swobodny zestaw z niebieską bluzą, dżinsowymi spodenkami i czarnymi sandałami. Osłoniła się przed słońcem białym kapeluszem przeciwsłonecznym i ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi, dopełniając wygląd promiennym uśmiechem. Siostra Janelle pozowała u jej boku na zdjęciu, podczas gdy w tle karaibski statek wycieczkowy.

Na dole karuzeli znajdowały się zdjęcia zarezerwowanego dla pary miejsca na plaży wraz z najlepszymi luksusowymi rzeczami, jakie można kupić za pieniądze na relaksujący dzień w słońcu. Zachwycając się słodkim momentem w podpisie postu, gwiazda TLC napisała:

„Wczorajszy dzień na plaży w Labadee. Myślałem, że wynająłem kilka krzeseł z parasolem, ale najwyraźniej wynająłem łóżko i krzesła. Więc moja siostra i ja cieszyliśmy się nieoczekiwanym luksusem. Kelner przyszedł na drinki, pływaliśmy na matach plażowych w wodach Karaibów i po prostu świetnie się bawiliśmy.”

Pierwszy post Janelle na temat rejsu ukazał się w piątek, kiedy gwiazda reality show ujawniła, że ​​spędza wakacje z Christine i jej mężem. Na jej Instagramie aktualizacjaosobowość mediów społecznościowych udostępniła zdjęcia statku wycieczkowego wraz z filmem przedstawiającym jej wspaniały apartament.

W podpisie blond artystka ujawniła, że ​​sponsorem wycieczki była firma Plexus Worldwide, firma zajmująca się wellness, którą ona i Christine często promowały. „Wyruszam w mój pierwszy rejs w życiu! Firma @plexusworldwide wynajęła całą łódź” ​​– wykrzyknęła matka sześciorga dzieci.

„Wypływam wraz ze wszystkimi innymi ludźmi, którzy ciężko pracowali tego lata, aby zakwalifikować się do tej przygody. @christine_brownsw i @david _woolley są tutaj. Brakuje nam @madison_rose 11” – kontynuowała Janelle, odnosząc się do swojej 28-letniej córki.

Sprzedawczyni zakończyła swój podpis miłością do Plexus Worldwide, zauważając, że zarobiła na ten duży apartament, będąc jedną z dziesiątek najlepiej zarabiających firmy. Naturalnie, wielka chwila Janelle spotkała się z pozytywnymi reakcjami fanów, a wielu wspierało jej czas z dala od Kody. Jedna osoba oświadczyła:

„Tak naprawdę nigdy nie oglądałam Sister Wives, ale KOCHAM oglądanie ciebie i Christine, którzy żyją prawdziwym życiem, na jakie zasługujesz! ŻYCIE bez narcystycznego małżonka staje się coraz lepsze!! Wiem z pierwszej ręki. Niech Bóg was błogosławi!!”

„Tak się cieszę, że jesteś tam i cieszysz się życiem. Zasługujesz na to xx” – napisała kolejna. Trzeci wyraził podobne zdanie, powtarzając: „Być sobą i odkrywać świat! Ach, wolność nigdy nie wyglądała tak dobrze!”

Kody Brown nie rezygnuje z ponownego spotkania z Janelle

MEGA

Zanim cieszyła się pierwszym rejsem, Janelle opowiedziała o swoim związku z Kodym. The Blast szczegółowo opisał przemyślenia duetu na temat możliwego pojednania z patriarchą rodziny Brownów, wyrażając chęć ożywienia romansu z byłą żoną.

Wspominając nieudane próby odzyskania serca byłej małżonki, Kody wyjaśnił w konfesjonale, że zasmuca go wielokrotna odmowa ze strony Janelle. 54-latek zauważył jednak, że nie zamierza się poddawać, mówiąc:

„To smutne, ale już rozwiązane. Nie mogę poskładać puzzli w całość, ale w przyszłym tygodniu zapytam ją ponownie, czy uda nam się pogodzić. I za każdym razem jest to bolesne. Może powinienem podejść do tego poważniej, ale za każdym razem mówię: „Nie”.

Gwiazda reality show dodał, że nie jest pewien, czy czuje się „nieśmiały” w związku z tą sytuacją z powodu odrzucenia Janelle, czy też dlatego, że po części był „w pewnym sensie szczęśliwy” z powodu nieudanego pojednania.

Tymczasem Janelle wyraziła podejrzenia co do prób jej byłego męża, aby ożywić ich romans. Według matki szóstki dzieci Kody nigdy nie podeszła do niej i nie powiedziała: „Hej, kocham cię, tęsknię za tobą”. Chcę to wszystko poskładać w całość”, ale określiła ich pojednanie jako coś, co należy zrobić dla szczęścia ich rodziny.Źródło

Previous articlePapież zwalnia biskupa sprzeciwiającego się LGBTQ
Next article„Czuję się trochę zawiedziony”: kultowy bohater Tygrysów mówi „żadnych kwaśnych winogron” pomimo doniesień o zwolnieniu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here