„Pomogli” – powiedział Wright placówce zapytanej, czy McDonald’s zapłacił za budowę, ale co ważniejsze, jego zdaniem, „naprawdę pomogli nam znaleźć [pieces]” na planie. Jak zauważa Wright, McDonald’s „nie jest taki jak Marvel. Nie mają magazynu rekwizytów i starych scenografii. Jakby te kawałki już nie istniały”. Wśród rzadkich artefaktów McDonald’s, które udało się zdobyć projektantom scenografii? „Przerażająca szarlotka w tle” na zdjęciu przedstawiającym Mobiusa Owena Wilsona i posągi osławionego złodzieja burgerów, Hamburglara Według Wrighta McDonald’s ma „archiwistę, który pomógł nam znaleźć wszystkie te rzeczy na aukcjach, i tylko osoby prywatne, które są właścicielami [it].”

Choć widzowie mogą uznać McDonald’s za rażący przykład lokowania produktu, Holly Frank, wiceprezes Marvela ds. globalnego zarządzania partnerstwami i operacji mówi AdWeek że McDonald’s był w scenariuszu, zanim ktokolwiek zaczął myśleć o integracji reklam. „To bardzo autentyczne, że Sylvie chciała miłego, spokojnego rytmu po wydarzeniach z pierwszego sezonu” – powiedział Frank placówce. „Wchodzi do McDonald’s i widzi, że dzieją się całkiem proste rzeczy, smakuje jedzenie, uśmiechnięci ludzie i właśnie tam chciałem iść do pracy.” Fabuła przypomina trochę dzieciaki ze „Stranger Things” pracujące w Scoops Ahoy lub Surfer Boy Pizza: jest tam romantyzm konsumpcjonizmu, ale wydaje się to zgodne z ówczesnymi ideologiami ery Reagana .

Według Wrighta plan zdjęciowy powstał poprzez przejęcie budynku, w którym kiedyś znajdowała się prawdziwa restauracja: „To był budynek zbudowany na przedmieściach Londynu. Przejęliśmy starą indyjską restaurację z jedzeniem i przekształciliśmy ją w McDonald’s z lat 80. ”

Jeśli jeszcze nie zauważyłeś tego zaskakująco autentycznego wybuchu z przeszłości, możesz obejrzeć drugi sezon „Lokiego” w Disney+, a nowe odcinki będą pojawiać się w każdy czwartek.

Źródło

Previous articlePo prawie 7 latach De Lima w końcu opuszcza Camp Crame
Next articleSzpital Aksa w Gazie ostrzega pacjentów, że dzieci mogą wkrótce znaleźć się w masowych grobach

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here