Jak powiedział Korsh, napisał scenariusz, żeby spróbować znaleźć pracę. „Nigdy nie chciałem tworzyć własnego programu; chciałem po prostu wylądować w czyimś programie”.

Showrunner jasno określił nieoczekiwany związek między „W garniturach” a strajkiem scenarzystów. Korsh rozmawiał Reporter z Hollywood na początku tego roku, aby wyjaśnić, w jaki sposób spółka „Suits” odniosła korzyści z wyników strajku z lat 2007–2008, jeśli chodzi o pozostałości. Program ten generował pozostałości z telewizji kablowej, ale także z transmisji międzynarodowych, a nawet transmisji strumieniowej (ponieważ „Suits” było licencjonowane dla platform streamingowych, a nie przez nie produkowane). Program emitowany dzisiaj do transmisji strumieniowej nie wygenerowałby żadnej kwoty zbliżonej do kwoty pozostałej kwoty pieniędzy zarobionej wiele lat temu przez „Suits”, co było głównym powodem strajku WGA na początku tego roku.

Na szczęście WGA podpisało nową umowę, która rozwiała większość ich obaw i zapewniła scenarzystom rekompensatę za tytuły przesyłane strumieniowo. Program taki jak „Suits” nigdy nie zyskałby takiej popularności, gdyby był dziś przeznaczony do przesyłania strumieniowego, tak jak miał to miejsce w przypadku telewizji kablowej, ponieważ obecnie programy po prostu nie mają 134 odcinków. Jednak przynajmniej sprawiedliwie zrekompensowałoby to autorom, gdyby został stworzony do przesyłania strumieniowego. A to wszystko dzięki związkom zawodowym.

Źródło

Previous articleSzkocki komik Leo Kearse publikuje apel o odnalezienie swojego zaginionego 15-letniego siostrzeńca po tym, jak zniknął w piątek z domu swojej matki w Glasgow
Next articleBenjamin Netanjahu powiedział NBC, że „może istnieć” potencjalne porozumienie w sprawie uwolnienia zakładników

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here