Załóż buty do tańca i przygotuj się na poznanie wszystkich sposobów życia, bo „Poor Things” będzie można kupić na nośnikach fizycznych już 12 marca 2024 roku. Do tego czasu oczywiście dowiemy się, czy filmowi się udało aby zgarnąć całe złoto z Oscarów, co stanowi jeszcze większą zachętę do zdobycia egzemplarza, który może poszczycić się takimi wyróżnieniami, jak „Zwycięzca najlepszego filmu” lub „Zdobywczyni najlepszej aktorki Emma Stone”, zanim wszystko zostanie powiedziane i zrobione . Ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania. Ci, którzy kupią egzemplarz „Poor Things”, otrzymają także kilka ekskluzywnych funkcji bonusowych. Szczegóły podano poniżej:

Artykuły

  • Posiadanie piękna – tworzenie biednych rzeczy. Dołącz do Yorgosa Lanthimosa, Emmy Stone, obsady i ekipy podczas tworzenia tego fantastycznego filmu. Przyjrzyj się szczegółowo kostiumom, makijażowi i protetyce. Wybierz się na wycieczkę z Willemem Dafoe i zobacz, jak dom Godwina i Belli odzwierciedla i pomieści ich oboje.

Usunięte rzeczy

  • Doktor burdelu
  • Rozdział Alfiego
  • Notatnik Belli

Więc na co czekasz? Zacznij planować obejrzenie filmu, który Mike Shutt w swojej recenzji /Film wychwalał jako „[…] ambitny jak nigdy dotąd Lanthimos. A ta ambicja jest tak samo ekstremalna pod względem stylu, jak i tematu. W rezultacie powstał jeden z jego najlepszych filmów i prawdopodobnie najlepszy film roku.

Źródło

Previous articlePrzerażający moment, gdy bandyci z kijami baseballowymi atakują mężczyznę przed londyńskim pubem – podczas obławy policji
Next articleKoncepcję „niebieskiej kartki” obowiązującą w piłce nożnej należy wyrzucić do kosza, ponieważ nie jest to właściwa odpowiedź na sprzeciw