Gala rozdania nagród Billboard Music Awards 2023 odbędzie się dzisiaj, 19 listopada, i nie jest to typowe rozdanie nagród. W tym roku Billboard ma odświeżoną formułę.

Ceremonia nie będzie odbywać się w jednej arenie, ale będzie obejmować występy i przemówienia z okazji przyjęcia „w lokalizacjach na całym świecie, pośród wyprzedanych tras koncertowych i w niestandardowych miejscach” – mówią producenci.

Gala Billboard Music Awards nie będzie transmitowana na żywo w żadnym kanale telewizyjnym. Zamiast tego wydarzenie będzie można oglądać online pod adresem Oglądaj BBMA od 20:00 ET/17:00 PT.

Wszystkie ogłoszenia o nagrodach będą publikowane w kanałach mediów społecznościowych Billboard i Billboard Music Awards, a niektórzy zwycięzcy zostaną ogłoszeni od 17:00 ET/14:00 PT.

Galę Billboard Music Awards można także oglądać na oficjalnych platformach społecznościowych programu: Facebooku, X, Instagramie, TikTok, Threads i YouTube.

PMC

W programie wystąpią m.in. David Guetta i Bebe Rexha, Karol G, NewJeans, Mariah Carey, Morgan Wallen, Peso Pluma, Stray Kids i Tate McRae.

Wśród występów Wallen śpiewa „98 Braves” z domowego boiska drużyny Atlanta Braves, Truist Park w Atlancie.

Carey wykona utwór „All I Want for Christmas Is You”, który będzie pierwszym w historii wykonaniem świątecznej byliny podczas rozdania nagród.

Podczas występu Peso Plumy w wykonaniu „Rubicón” gościem specjalnym będzie legenda boksu Mike Tyson, który samozwańczy superfan Pluma.

McRae zadebiutuje na BBMA, wykonując swój hit „Greedy”, a Rexha i Guetta wykonają „I’m Good (Blue)” i „One in a Million”.

Stray Kids zadebiutują na BBMA pełnym akcji występem, w którym wystąpią dwa z ich hitowych singli: „S-Class” i „LALALALA”.

NewJeans wykona „Super Shy” i „OMG”, dwie z pięciu piosenek, które w tym roku znalazły się na liście przebojów Hot 100.

Taylor Swift była główną kandydatką do nagrody BBMA, zdobywając nominacje w 20 kategoriach. Wallen i SZA zajęli drugie miejsce, po 17 zgłoszeń. Po nich następuje The Weeknd (16); Drake i Zach Bryanowie (14); Łukasza Combsa (10); 21 Savage, Metro Boomin i Miley Cyrus (po dziewięć); Beyoncé i Rema (po siedem); Zły Króliczek i Pluma (po sześć); oraz Ariana Grande, Guetta, Eslabon Armado, Karol G, NewJeans i Selena Gomez (po pięciu).

BBMA na rok 2023 ustalane są na podstawie wskaźników wyników na koniec roku na listach przebojów Billboardu.

Źródło

Previous articleNowy prezydent Malediwów zwraca się do Indii o wycofanie wojska
Next articleNależy zakończyć izraelską rzeź palestyńskich dzieci

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here